Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už grotų atsidūrę vaikinas ir dvi merginos parduotuves Panevėžio apskrityje plėšė iš dyko buvimo

Tadas Pavilonis
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Tadas Pavilonis
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Panevėžio miesto apylinkės teisme suimti parduotuvių Kupiškio ir Biržų rajonuose plėšimu įtariami panevėžiečiai. Vaikinui ir dviems merginoms, kurių viena – nepilnametė, paskirti suėmimai nuo vieno iki trijų mėnesių.

Plėšimais įtariamus 23 metų Tadą Pavilonį, jo merginą 21 metų Sandrą Lukavičienę ir dar vieną šešiolikmetę policijos pareigūnai sulaikė Pasvalio rajone, kuomet pastebėjo degalinėje stovintį ieškomą automobilį „Renault Laguna“.

Prie vairo sėdėjusį T.Pavilonį policija sulaikė iš karto, o degalinėje buvusios jo kompanjonės spruko nuo pareigūnų. Bėgles sulaikyti pavyko. Pareigūnams teko panaudoti ir šaunamąjį ginklą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Tadas Pavilonis
Tomo Markelevičiaus nuotr./Tadas Pavilonis

Įtariama, kad trijulė Kupiškio ir Biržų rajonuose apiplėšė tris parduotuves. Visų nusikaltimų braižas – toks pats. Iš pradžių vaikinas užeidavo į parduotuvę, kažką nusipirkdavo. Vėliau jis grįždavo su viena iš merginų ir tuomet, pardavėjai vos pradarius kasos stalčių, puldavo į akis purkšti ašarines dujas bei grobti pinigus.

23 metų Tadas Pavilonis praeityje turėjo reikalų su Lietuvos ir Švedijos teisėsauga. Kaip jis teigia, pastaruoju metu dirbo Vokietijoje, statybų srityje. Įtariamasis pripažino, kad įvykdė nusikaltimus, tačiau neigė, jog tai buvę suplanuotos vagystės.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Sandra Lukavičienė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Sandra Lukavičienė

Anot T.Pavilonio, plėšimus trijulė sugalvojo visai atsitiktinai. Įtariamasis teigė, kad tą dieną kompanija tiesiog leido laiką keliaudama po Panevėžio apskritį, lankė dvarus ir parkus.

Teismas T.Paviloniui skyrė suėmimą trims mėnesiams. Nuolat nuo pareigūnų bėgiojanti ir neseniai savo vaiką per langą iš penkto aukšto išmesti ketinusi mergina Sandra Lukavičienė suimta mėnesiui. Analogiškam terminui teismas suėmimą skyrė ir nepilnametei, kuri policijai žinoma dėl nesimokymo ir bėgimo iš namų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min