Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už grotų siunčiami nusikaltėliai, kurie pramogaudami suleido merginai mirtiną insulino dozę

Švirkštas
123RF nuotr. / Asociatyvi iliustracija: švirkštas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teismas pirmadienį nuteisė 34 metų Egidijų Linkų ir 17 metų K.B. Jie Jurbarko rajone nužudė merginą, suleidę jai mirtinas insulino dozes.

Kaip pranešė Kauno apygardos teismas, septyniolikmetis K.B. nuteistas 7 metų, o 34 metų Egidijus Linkus – dešimties metų laisvės atėmimo bausmėmis.

Nuteistieji 2013 m. lapkritį Jurbarko rajone būdami apsvaigę nuo alkoholio injektoriumi su insulino vaistais, laikydami nesergančios 20 metų merginos koją ir rankas tyčia jai padarė insulino injekcijas: ne mažiau kaip du kartus į koją ir du kartus į ranką. Taip merginai padaryta ūmi intoksikacija insulinu, nuo kurios po savaitės ji ligoninėje mirė.

Kaip žurnalistams teisme yra pasakojo nužudytosios tėvai, mergina su pažįstamais kaltinamaisiais linksminosi apleistoje sodyboje, kur visi kartu vartojo alkoholį. Greičiausiai ten jie rado ir vaistus, kuriuos merginai suleido.

Ji po to su teta grįžo į tėvo namus, o artimieji iš pradžių galvojo, kad ji blogai jaučiasi dėl girtumo, todėl į ligoninę mergina išvežta tik kitą rytą.

Kaltinamasis K.B. prisipažino padaręs nusikalstamą veiką, gailėjosi, padėjo atskleisti nusikaltimo aplinkybes. Kaltinamojo E.Linkaus atsakomybę lengvinančių aplinkybių nenustatyta. Abiejų kaltinamųjų atsakomybę sunkina tai, kad nusikaltimą padarė veikdami bendrininkų grupėje ir būdami apsvaigę nuo alkoholio.

Nuosprendžiu patenkinti ir nukentėjusiojo bei Valstybinės ligonių kasos civiliniai ieškiniai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min