Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 15d. 13:18

Už kyšį Kauno klinikų gydytojui – keturženklė bauda pacientės sūnui

Naktis Kauno klinikų traumų ir skubios pagalbos centre
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija: Kauno klinikos

Kauno apylinkės teismas 41-erių kauniečiui Valerijui Jaškinui skyrė 3 766 Eur baudą už tai, kad jis pasiūlė ir davė 200 Eur dydžio kyšį Kauno klinikų gydytojui anesteziologui-reanimatologui.

Kyšį Valerijus Jaškinas gydytojui į chalato kišenę įdėjo 2017 m. rugpjūčio 21 d. atvykęs į Kauno klinikų Intensyvios terapijos klinikos Centrinės reanimacijos skyrių, kuriame buvo paguldyta sunkiai serganti jo motina.

Kaltinamasis kaltu dėl duoto kyšio neprisipažino. Skundėsi, jog gydytojas melagingai jį apkaltino. Teisinosi, kad jis gydytoją matė pirmą kartą ir stovėjo nuo jo vieno metro atstumu. Teigė, jog pinigų gydytojui nesiūlė, nedavė ir neketino jo papirkti.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad V.Jaškinas padarė apysunkį, tyčinį nusikaltimą, o jo kaltė buvo įrodyta liudytojų parodymais, rašoma penktadienį Kauno apylinkės teismo paviešintame pranešime.

Teismas pažymi, kad nors ši baudžiamoji byla išnagrinėta pagreitinto proceso tvarka, tačiau paskirta bausmė vienu trečdaliu nesumažinta, nes V.Jaškinas dėl padaryto nusikaltimo neprisipažino.

Teismo paskirtą baudą nuteistasis turės sumokėti per vienus metus.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min