Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 13d. 13:41

Už melagingą pranešimą apie kyšį paėmusius pareigūnus teismas skyrė 300 litų baudą

Pinigai švarke
BFL nuotr. / Pinigai švarke
2013 m. birželio 6 d. Vilniaus rajono apylinkės teismo nutartimi S. A. buvo pripažintas kaltu dėl pranešimo apie nebūtą įvykį ir jam skirta 300 Lt bauda.

2013 m. balandžio 15 d.  1.42 val. Bendrajam pagalbos centrui S. A. pranešė, kad Širvintų g., Maišiagalos sen., Maišiagalos mstl., Vilniaus r. policijos pareigūnai iš pažeidėjos, kuri neblaivi vairavo automobilį „VW Passat“, paėmė kyšį ir ją paleido. Informacija buvo užregistruota ir patikrinimui perduota Vilniaus apskrities policijos Imuniteto skyriui patikrinimui. Atlikus patikrinimą buvo nustatyta, kad 2013-04-15 1.36 val. policijos patrulių ekipažas informavo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojus, kad stabdo automobilį „VW Passat“, kurio vairuotojai, patikrinus, buvo surašytas administracinis teisės pažeidimo protokolas už vairavimą esant neblaiviai (1,64 promilės).

Imuniteto skyriuje, kuriam pavestas ir vienas iš skyriaus nuostatuose įtvirtintų uždavinių „vykdyti Vilniaus aps. VPK darbuotojų apsaugą nuo galimo neteisėto poveikio, kuriuo siekiama paveikti sąžiningą ir objektyvų pareigų atlikimą“, buvo priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą dėl pareigūnų veiksmų, o piliečiui S. A. už žinomai melagingo ir nebūto įvykio pranešimą buvo pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (LR ATPK ) 186 str. (Žinomai melagingas specialiųjų tarnybų iškvietimas).  Atlikus tyrimą, byla buvo perduota Vilniaus rajono apylinkės teismui, kuris pripažino, kad S. A. padarė minėtą administracinį teisės pažeidimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min