TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už mirtimi pasibaigusią egzekuciją trims rokiškiečiams teks atsakyti baudžiamąja tvarka

Teismas
Martyno Vizdbelio/Scanpix nuotr. / Teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Už mirtimi prieš penkerius metus pasibaigusią keršto egzekuciją trys rokiškiečiai – du vyriškiai ir moteris netrukus bus teisiami – šią nusikaltimų žmogaus gyvybei baudžiamąją bylą Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokuroras Romualdas Valiulis perdavė nagrinėti apygardos teismui.

Panevėžio apygardos prokuratūra informuoja, kad nusikalstamų veikų padarymu kaltinami kaip bendrininkų grupė veikę trys Rokiškio miesto gyventojai – 29 metų L.Č., 45 metų V.Š ir 27 metų A.B.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, prieš penkerius metus birželio 25 d. vakare du vyriškiai V.Š. ir L.Č., sukurstyti A.B. sumušti ją įžeidusį asmenį, automobiliu nuvyko pas nukentėjusįjį, atsigabeno jį į Rokiškio rajono Jūžintų seniūnijos Rudelių kaimo palaukę ir sumušė. Rugpjūčio 16 d. nuo patirtų sužalojimų D.Č. mirė ligoninėje.

Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Romualdas Valiulis teigia, kad bylos perdavimas į teismą užtruko dėl nuo pareigūnų pasislėpusio vieno įtariamųjų. Tačiau dabar surastam ir pargabentam iš užsienio įtariamajam kartu su kitais dviem bendrininkais teks atsakyti baudžiamąja tvarka dėl prieš penkerius metus padarytų smurtinių veikų, atėmusių žmogui gyvybę.

Byloje pareikštas Panevėžio teritorinės ligonių kasos aštuonių tūkstančių 465 litų ieškinys gydymo išlaidoms atlyginti, taip pat prašoma atlyginti keturis tūkstančius 671 litą proceso išlaidų dėl L. Č. ekstradicijos.

Nukentėjusiaisiais pripažinti nužudyto našlaičio giminaičiai pateikė 16 tūkstančių 968 litų ieškinį.

Ikiteisminį tyrimą organizavo, kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorai, jį atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai.

Įtariamasis L.Č. buvo sulaikytas prieš ketverius metus ir suimtas, vėliau suėmimas pakeistas į namų areštą. 2008 metų spalio 17 d. buvo paskelbta įtariamojo paieška. 2010 metų rugsėjo 29 d. pargabentam iš užsienio L.Č. vėl nustatyta kardomoji priemonė – suėmimas.

Įtariamajam V.Š. paskirtos kardomosios priemonės – dokumentų paėmimas ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, A.B. – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Įstatymas tam, kas tyčia nužudė kitą asmenį, numato laisvės atėmimo bausmę nuo 7 iki 15 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min