Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Už nederamą elgesį su mažamete – nuosprendis 66 metų panevėžiečiui medikui

Solidaus amžiaus panevėžietis išgirdo nuosprendį dėl mažametės tvirkinimo. Teismas jį pripažino kaltu dėl paauglei siųstų seksualinio pobūdžio SMS žinučių, kuriomis vyras bandė įkalbėti ją lytiniams santykiams.
Prievarta
Prievarta / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Panevėžio apylinkės teismas šią savaitę paskelbė nuosprendį 66 metų Panevėžio rajono gyventojui A.Š.

Aukštąjį medicininį išsilavinimą turintis vyras teisiamųjų suole atsidūrė paaiškėjus apie jo nederamą elgesį su 13 metų mergaite.

Pasak prokurorės Vaidos Baranauskienės, ir ikiteisminio tyrimo metu, ir per teismo procesą A.Š. teigė su mažamete susirašinėjęs tik iš smalsumo ir nemanęs, kad daro kažką neteisėto. Į anūkes tinkančiai mažametei jis siūlė pinigų, žadėjo nupirkti, ko ji nori, už tai, kad su juo lytiškai santykiautų. „Teismas konstatavo, kad teisiamasis atliko tvirkinimo veiksmus – žinodamas, kad nukentėjusioji yra mažametė, siuntė jai amoralaus ir seksualinio pobūdžio turinio SMS žinutes“, – prokuratūros pranešime cituojama prokurorė.

Prokurorės V.Baranauskienės teigimu, tyrimo metu buvo nustatyta, kad A.Š. sistemingai siekė jaunų merginų, paauglių dėmesio – pareigūnai nustatė, kad šis vyras parašė daugiau nei dvidešimt skelbimų į interneto pažinčių portalus, kuriuose skelbė ieškąs jaunų merginų ir siūlė joms atlygį.

Teismas šią savaitę pripažino A.Š. kaltu dėl mažametės tvirkinimo ir skyrė jam laisvės apribojimą 1 metams. Nuteistasis taip pat turės atlyginti nukentėjusiajai padarytą neturtinę žalą.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo cituota Panevėžio apygardos prokuratūros pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė V.Baranauskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius