Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Už nelegalią prekybą prie sostinės turgaviečių per savaitę nubausti 46 asmenys

Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai tikrino ar pastatų savininkai nusivalė tepliones, su policijos pareigūnais vyko į miesto paplūdimius ir baudė vartojančius alkoholinius gėrimus, taip pat buvo sustiprinta prekybos prie turgaviečių priežiūra.
Prekeivis prie turgaus prieigų
Prekeivis prie turgaus prieigų / BFL/Gedimino Martinkėno nuotr.

Iš viso už nelegalią prekybą sostinės turgaviečių prieigose nuo liepos 19 dienos buvo surašyti 46 administracinio teisės pažeidimo protokolai.  Per šiuos metus iš viso buvo surašyti 163 protokolai. Atsakomybė už Prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimą yra numatyta Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimo kodekso 167 straipsnyje, kuris numato įspėjimą arba piniginę baudą iki 100 litų.

Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai taip pat sugriežtino kontrolę penkiuose miesto paplūdimiuose dėl alkoholinių gėrimų vartojimo. Iš viso nuo liepos 16 dienos, sustiprinus kontrolę, buvo nubausti 57 asmenys. Nuo sausio 1 dienos už alkoholinių gėrimų vartojimą viešose vietose Vilniuje nubausti jau 496 asmenys. Atsakomybė už alkoholinių gėrimų vartojimą viešosiose vietose  yra numatyta Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimo kodekso 178 straipsnyje, kuris numato įspėjimą arba piniginę baudą iki 50 litų. Už pakartotinus pažeidimus skiriamos didesnės piniginės baudos.

Taip pat buvo tikrinama, kaip įmonės, gavusios Vilniaus miesto savivaldybės raštus su raginimais iki liepos 23 dienos nuo savo pastatų nusivalyti tepliones, laikosi šio reikalavimo. Per šią savaitę už taisyklių nesilaikymą buvo surašyti 7 administracinio teisės pažeidimo protokolai. Iš viso nuo sausio 1 dienos surašyti 26 administracinio teisės pažeidimo protokolai. Atsakomybė už Statinių tinkamos priežiūros taisyklių pažeidimą yra numatyta Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimo kodekso 161 straipsnyje, kuris numato įspėjimą arba piniginę baudą iki 2000 litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius