Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už „Nike“, „Adidas“ ir „Puma“ klastočių prekybą Gariūnuose – tik 390 litų bauda

Suklastotos prekės
Policijos nuotr. / Suklastotos prekės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus teismas už neteisėtą garsių prekės ženklų naudojimą simboliškai nubaudė dar vieną Gariūnų turgavietės prekybininkę.

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas nubaudė Gariūnų turgavietės prekybininkę O.Ž. už neteisėtą „Nike“, „Adidas“ ir „Puma“ ir kitų žinomų prekės ženklų naudojimą.

Teismas nustatė, kad O.Ž. neturėdama leidimo pardavinėjo nedidelį kiekį prekių, pažymėtų svetimu prekių ženklu ir dėl to padarė žalos.

O.Ž. pripažinta kalta padarius nusikaltimą, numatytą LR Baudžiamojo kodekso 204 str. 2 dalyje (kitos įmonės prekių ar paslaugų ženklo naudojimas).

Nuteistoji dėl padarytos veikos labai gailėjosi ir prisipažino, kad pirko neoriginalias prekes norėdama jas brangiau parduoti ir tokiu būdu užsidirbti.

Teismas prekybininkę nubaudė 390 Lt (3 MGL) bauda.

Tokio pobūdžio byla teisme nagrinėjama nebe pirmą kartą.

2010-07-09 Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teisme taip pat buvo nubausti du Gariūnų turgavietės prekybininkai už kitų įmonių prekių ženklų panaudojimą. Tada teismas kiekvienam asmeniui skyrė po 1300 Lt (10 MGL) baudą, primenama teismo atstovės ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Airinės Šerelytės pirmadienį išplatintame pranešime.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min