Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 1d. 11:10

Už nužudymą dėl savanaudiškų paskatų ir sunkų sužalojimą prokuroras teisiamajam siūlė skirti 20 metų laisvės atėmimo bausmę

Areštinė
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Areštinė

Vieno žmogaus gyvybę atėmusiam dėl savanaudiškų paskatų, kitą – sunkiai sužalojusiam ir pasikėsinusiam užvaldyti svetimą turtą plėšimo būdu Panevėžio rajono 26 metų gyventojui D.M. laisvės neteks matyti 18 metų – tokia, dvejais metais švelnesnė bausmė už pasiūlytą valstybės kaltintojo, vakar paskirta Panevėžio apygardos teismo nuosprendžiu.

Valstybinį kaltinimą nagrinėjant nusikaltimų žmogaus gyvybei, sveikatai ir nuosavybei baudžiamąją bylą palaikęs Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Romualdas Valiulis padariusiam tris tyčines nusikalstamas veikas, kurių dvi priskiriamos labai sunkiems, viena – sunkiems nusikaltimams, septynis kartus teistam ir dabar bausmę už plėšimą atliekančiam kaltinamajam siūlė skirti 20 metų laisvės atėmimo bausmę.

Panevėžio rajono Ėriškių gyvenvietėje prieš trejus metus liepos 12 d. ankstų rytą neblaivus D.M., įsibrovęs pas vėliau nuo jo nukentėjusius du brolius, pareikalavęs degtinės ir jos negavęs, puolė namo šeimininkus mušti ir spardyti.

Vienas brolių dėl patirtų sunkių sužalojimų mirė, kitam buvo sunkiai sutrikdyta sveikata. Nužudytojo vaikams nuteistasis D. M. privalės atlyginti 30 tūkstančių litų, jo seseriai – 20 tūkstančių litų neturtinės žalos.

Už nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis – dėl savanaudiškų paskatų įstatymas numato nuo 8 iki 20 metų laisvės atėmimo bausmę arba iki gyvos galvos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min