Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už nužudymą ir kūno padegimą Fabijoniškėse jaunuoliui paskirta 11 metų nelaisvės

Įtariamųjų dėl nužudymo Fabijoniškėse suėmimas teisme
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įtariamųjų dėl nužudymo Fabijoniškėse suėmimas teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien Vilniaus apygardos teismas Antaną Vaitkaitį pripažino kaltu dėl E. V. nužudymo ir skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę, atliekant ją pataisos namuose.

Dvidešimt penkerių metų A.Vaitkaitis nuteistas už tai, kad 2015 m. balandžio 4 vakare garažų masyve, esančiame L.Zamenhofo g., Vilniuje, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto su E. L. metu, tyčia rankomis ir kojomis bei nenustatytu daiktu sudavė tyrimo metu tiksliai nenustatytą smūgių skaičių nukentėjusiajam E. L. Šie padaryti veiksmai sukėlė nukentėjusiojo mirtį. Po to, slėpdamas nusikaltimo pėdsakus apipylė E. L. lavoną degiu skysčiu ir padegė, padarydamas pomirtinius III-IV laipsnio odos nudegimus, apimančius 75 % kūno paviršiaus ploto.

Teismas nusprendė bausmės pradžią nuteistajam skaičiuoti nuo jos paskelbimo dienos, t.y. nuo šiandien. Į paskirtos bausmės laiką bus įskaičiuota beveik dvejus metus trukęs suėmimo laikotarpis, rašoma antradienį teismo paviešintame pranešime.

Nukentėjusiųjų V. L. ir R. L. civilinius ieškinius teismas tenkino iš dalies ir priteisė iš A.Vaitkaičio 35 000 Eur neturtinės žalos.

O. M. ir S. L. civilinius ieškinius dėl turtinės žalos atlyginimo teismas tenkino ir priteisė iš nuteistojo beveik 1000 Eur.

Skiriant bausmę buvo atsižvelgta į tai, kad A. Vaikaitis praeityje neteistas, tačiau daug kartų buvo baustas administracine tvarka, padarė labai sunkų nusikaltimą būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Lengvinančių aplinkybių nenustatyta.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min