Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už pernelyg intymų bendravimą su mergaitėmis juoduoju archeologu pramintas vyras sulaukė bausmės

Neris Budavičius į teismą atėjo be gynėjo. Juoduoju archeologu pramintas jaunas vyras tikino esąs kaltinamas nepagrrįstai.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Neris Budavičius jau buvo teisiamas dėl archeologinių radinių pasisavinimo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažametę SMS žinutėmis tvirkinęs bei su nepilnametėmis lytiškai santykiavęs 26 metų Neris Budavičius Klaipėdos miesto apylinkės teisme išgirdo nuosprendį – jam skirtas laisvės atėmimas dvejiems metams, bausmės vykdymą atidedant tam pačiam laikui, ir dalyvavimas elgesio pataisos programoje.

Praėjusių metų vasarą N. Budavičius. susirašinėjo su mažamete ir siekė ją sujaudinti. Nuteistasis siuntė seksualinio pobūdžio trumpąsias žinutes bei siūlė už paskolintus pinigus tenkinti jo lytinę aistrą. Tais pačiais metais jis automobilyje lytiškai santykiavo su dviem nepilnametėmis. Apklaustos merginos teigė, kad su nuteistuoju mylėjosi abipusiu sutarimu. 

N. Budavičius, tiek susirašinėdamas, tiek lytiškai santykiaudamas su jaunesnėmis nei 16 metų mergaitėmis, žinojo jų amžių. Teismas nustatė, kad tokiais savo poelgiais vyriškis tvirkino mažametę bei pažeidė nepilnamečių seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą. N. Budavičius savo kaltę pripažino ir gailėjosi.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į padarytų nusikaltimų pavojingumo laipsnį, kaltės formą ir rūšį, motyvus bei nuteistojo asmenybę. Anksčiau vyrui jau buvo skirta bausmė už neteisėtą archeologinių radinių pasisavinimą, prekybą bei sprogstamosios medžiagos laikymą, tačiau šiam nuosprendžiui dar neįsiteisėjus, jis nebuvo laikomas nuteistu. Dėl to vyriškiui, kaip pirmą kartą teisiamam asmeniui, dvejų metų laisvės atėmimo bausmės vykdymas atidėtas. Tuo metu jis įpareigotas dalyvauti elgesio pataisos programoje.    

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui, per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min