Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 22d. 17:14

Už triukšmingą vakarėlį Telšių politikus nubaudusi policija: „Įstatymai galioja visiems“

Petras Kuizinas
Asmeninio archyvo/Facebook nuotr. / Petras Kuizinas

Spalio 10-ąją dieną Telšių rajono savivaldybės darbuotojų vakarėlyje apsilankė policija ir nubaudė juos už triukšmą.

Kaip informavo Telšių apskrities policija, tądien 22 val. 22 min gautas pranešimas dėl Sedos gatvėje, „Verslo inkubatoriaus“ salėje keliamo triukšmo, trukdančio aplinkinių gyventojų poilsį.

Sureagavus į gautą pranešimą ir Telšių Reagavimo skyriaus pareigūnams nuvykus į esančio nurodyto pastato vidinį kiemą, aiškiai girdėjosi iš pastato sklindanti muzika, triukšmas.

Užfiksavus viešosios rimties trikdymą, už vykusį renginį atsakingai 1985 m. gimusiai telšiškei išrašyta dešimties eurų bauda už triukšmą pagal LR ANK 488 str. 1 d.

Po paskirtos baudos, viešojoje erdvėje išplito Telšių rajono savivaldybės vadovų pozicija, jog nuobauda už keltą triukšmą laužta iš piršto, o vietos policija įtraukta į politikavimą.

„Neabejoju, kad policijos vizitas susijęs su besirengiančiais savivaldos rinkimais ir norinčiais patekti valdžion. Siekiantieji valdžios skambučiais į policiją bando mus kompromituoti“, – portalui „lzinios.lt“ sakė laikinasis Telšių rajono savivaldybės administracijos vadovas Rimantas Žebrauskas.

Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas „Lietuvos žinioms“ taip pat sakė esantis nepatenkintas policijos veikla, esą rašant protokolą nebuvo išmatuotas skleistas garsas, tad neabejotinai galima teigti, kad protokolas surašytas remiantis ne objektyviais duomenimis, o vien subjektyviais pastebėjimais.

„Mes, pasitelkę teisines priemones, būtinai ginsime kolegę, kurios vardu išrašytas šis protokolas“, – lzinios.lt sakė meras.

Šiuos kaltinimus išklausiusi policija priminė savivaldybės darbuotojams Lietuvos policijos įstatymą.

„Ten numatyta, kad policija, vadovaudamasi įstatymais ir kitais teisės aktais, nešališkai gina visus asmenis, esančius Lietuvos Respublikos teritorijoje, nepaisydama jų tautybės, rasės, lyties, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų.

To paties straipsnio 3 p. numatyta, kad policija ir policijos pareigūnai politinėje veikloje nedalyvauja. Policijos pareigūnai taip pat negali būti politinių partijų ar politinių organizacijų nariais“, – atkirto Telšių apskrities policijos atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min