Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 11:59

Už Ukmergės rajone pavogtus pinigus merginos apsipirko parduotuvėje

Į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatą sekmadienį kreipėsi Želvos seniūnijos Lelikonių kaime gyvenantis K.U. (gim. 1931 m.). Vyriškis pranešė, kad apie 19 valandą į namus užėjo trys iš matymo pažįstamos, gretimame kaime gyvenančios merginos, iš kurių dvi - nepilnametės.
Policija
Policija / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Kaip rašoma policijos pranešime, viena mergian paprašė paskolinti 100 litų. Kai senolis atidarė piniginę, mergina ją pagriebė ir visos pabėgo.

Nors iš pradžių K.U. sakė, kad iš jo buvo pavogta 300 litų, vėliau nustatyta, jog merginos pasisavino ne mažiau kaip per 1 tūkst. litų.

Policijos budėtojai, sulaukę pranešimo, nedelsiant nurodytu adresu išsiuntė patrulių ekipažą. Pareigūnai operatyviai nustatė, kur gyvena minėtos merginos. Apsilankius jų namuose, paaiškėjo, kad jos taksi automobiliu jau yra išvykusios į Ukmergę apsipirkti.

Įtariamosios, kurių viena pilnametė, o kitos - 13 ir 17 metų, sulaikytos grįžtančios netoli Graužiečių kaimo. Pas jas rasta dešros, kiaušinių, kavos, tortų, mandarinų, higienos prekių, alkoholio ir pan.

Trijulė buvo pristatyta į rajono policijos komisariatą, vėliau trylikametė perduota tėvų žinion, o kitos dvi sulaikytos. Merginoms pareikšti įtarimai dėl atviros vagystės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min