15min be reklamos
Publikuota 2009 05 20, 11:11

Už vagystę Petraičiui – 300 litų bauda (atnaujinta 11.40 val.)

Garsus milijonierius, buvęs kandidatas į prezidentus Juozas Petraitis nuteistas dėl dėvėtų marškinių vagystės.

Prieštaringos reputacijos verslininkas J.Petraitis yra kaltas dėl dėvėtų marškinių vagystės.

Trečiadienį teismas pranešė nustatęs, kad J.Petraitis iš tiesų pagrobė vyriškus marškinius iš parduotuvės „Humana“. Milijonieriui skirta 300 litų bauda.

Kaip žinoma, kovo pabaigoje skandalu baigėsi J.Petraičio apsilankymas drabužių parduotuvėje sostinės Žirmūnų gatvėje. Teigiama, jog pardavėja pastebėjo, kad marškinius, su kuriais atėjo, pirkėjas pabandė palikti parduotuvėje, o išeiti su kitais, labiau jam patikusiais. Marškinių, dėl kurių milijonieriui kilo tiek nemalonumų, kaina buvo 17 litų.

Išklausyti nutarimo į teismą trečiadienį neatvyko nei J.Petraitis, nei jo gynėjas. Viso bylos nagrinėjimo metu verslininkui atstovavo advokatas.

Teisme šiandien pasirodė tik „Humanos“ atstovė. Teismas jai grąžino J.Petraičio bandytus pavogti marškinius, kurie buvo byloje kaip daiktinis įrodymas.

Žurnalistai juokavo, kad po teismo proceso šių marškinių vertė turėjo gerokai išaugti, galbūt netgi vertėtų skelbti aukcioną. Savo ruožtu „Humanos“ atstovė šmaikštavo, kad žurnalistai turėtų paskubėti į dėvėtų drabužių parduotuvę Žirmūnuose, jei trokšta šiuos išreklamuotus marškinius įsigyti.

J.Petraitis nepalankų sprendimą per 10 dienų gali apskųsti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min