Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 3d. 16:42

Užgeso dvi savaites rusenusi viltis: Vilniaus medikai neišgelbėjo kelininko

Kelio ženklas su mirksinčiu žibintu
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvi iliustracija: susižalojusio kelininko gyvybė užgeso po 15 parų ligoninėje.

Gruodį darbo metu sunkiai susižeidė įmonės „Vilniaus regiono keliai“ darbininkas. Iki šio trečiadienio už vyriškio gyvybę kovojo sostinės medikai, tačiau stebuklo padaryti jiems nepasisekė.

Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad šį trečiadienį pareigūnai sulaukė liūdno pranešimo iš ligoninės personalo. Medikai informavo, kad užgeso ilgai jų globotas pacientas.

Policijos duomenimis, „Vilniaus regiono kelių“ darbininkas susižeidė gruodžio 19 dieną. Lemtingą antradienį darbe jis patyrė sunkią galvos traumą. Medikai artimuosius iškart buvo įspėję, kad padėtis rimta. Gydytojai stengėsi padėti, kuo galėjo, tačiau gyvybės išsaugoti nepavyko.

VĮ „Vilniaus regiono keliai“ – valstybės įmonė, organizuojanti, koordinuojanti ir vykdanti valstybinės reikšmės kelių atkūrimą, priežiūrą bei plėtrą Vilniaus regione.
Vilniaus apskrities policijoje atliekamas tyrimas, kurio metu siekiama nustatyti, kaip tiksliai darbuotojas nukentėjo ir kas šiuo atveju atsakingas už žmogaus mirtį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min