Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti

Užkeiktoje sankryžoje Vilniuje automobilis vėl atsitrenkė į šviesoforą (nuotraukos)

Vilniečių užkeikta pramintoje sankryžoje prie Seimo – vėl avarija. Ketvirtadienį po pietų į kairę sukdamas automobilis vėl trenkėsi į šviesoforą saugančią tvorelę.
Burtų traukimas
Avarija užkeiktoje sankryžoje. 2010.03.04 / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Avarija įvyko ketvirtadienį apie 13.30 val. Šį kartą automobilio Lexus nesuvaldė jauna moteris. Ji vėliau sakė, kad pati nesupranta, kaip viskas įvyko.

„Retai būnu Lietuvoje. Tačiau man atrodo, kad šio stulpo anksčiau čia nebuvo. Nesuprantu, kaip čia viskas įvyko“, – sakė vairuotoja.

Moteris teigia, kad savo automobilio ji nėra apdraudusi kasko draudimu, tad jį remontuoti teks iš savo kišenės.

15min.lt ne kartą rašė apie vairuotojų vargus Gedimino prospekto ir A.Goštauto gatvės sankryžoje, ties senuoju Žvėryno tiltu. Nesusipratimai prasidėjo rekonstravus sankryžą. Kairys posūkis čia spąstais tapo ir paprastiems vilniečiams, ir labiau žinomiems žmonėms.

Labiausiai šią sankryžą išgarsino Seimo narės Astos Baukutės vyras Kęstutis Rupulevičius. Vairuodamas visų mokesčių mokėtojų išlaikomą visureigį, jis šioje sankryžoje nuvertė šviesoforą ir iš įvykio vietos pasišalino. Vėliau apgadintas visureigis buvo rastas viename Vilniaus autoservisų.

15min.lt kalbinti sankryžą projektavę architektai pripažino, kad galėjo būti padaryta klaidų. Jie sakė, kad yra pasiruošę sankryžą iš naujo projektuoti, jei tik Vilniaus savivaldybė paprašytų.

Tačiau sostinės valdininkai dėl sankryžoje nuolat dūžtančių automobilių jokios problemos nemato. Jie vairuotojams siūlo „išjungti pasipuikavimo pavarą“ ir tada esą jokių bėdų nebus.

Paprasti vilniečiai į tai atsako siūlymu sankryžoje pastatyti guminį šviesoforą. „Kad automobiliai sveiki liktų“, – sako neįprasto siūlymo autoriai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min