Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užkirstas narkotikų kelias į pataisos namus (nuotraukos)

Telefonai
Vilniaus VPK nuotr. / Telefonai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą byloje, kurioje dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti, įtarimai pareikšti 5 asmenims. Byla bus perduota teismui.

2010 m. rugsėjo mėnesį Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai, tirdami nusikaltimus dėl „telefoninių“ sukčiavimų, nustatė organizuotą grupę asmenų, ketinančių tiekti heroiną tiems, kas atlieka laivės atėmimo bausmes Marijampolės pataisos namuose. Šį nusikaltimą sumanė du Marijampolės pataisos namuose bausmes atliekantys asmenys – ankščiau penkis kartus už vagystes teistas V. D. (gim. 1981 m.) ir ankščiau keturis kartus už vagystes ir plėšimus teistas E. R. (gim. 1978 m.). Jie vadovavo ir koordinavo laisvėje esančių nusikalstamos grupės narių veiksmus. Nustatę visus šios nusikalstamos grupės narius, surengę slaptas operacijas ir atlikę kratas pas laisvėje esančius nusikaltimo organizatorių bendrininkus – keturis kartus teistą A. Z. (gim.1977 m.), devynis kartus teistą J. G. (gim. 1988 m.) ir neteistą D. T. (gim. 1988 m.),  pareigūnai rado ir paėmė apie 70 gramų narkotinės medžiagos, kurioje buvo apie 20 gramų grynojo heroino. Dalis šios narkotinės medžiagos jau buvo dozuota 3 gramų „porcijomis“ ir supakuota nešimui į pataisos namus paslėpus skrandyje. Kratų metu buvo rasta ir paimta kitų narkotinių medžiagų – daugiau kaip 30 gramų kanapių ir jų dalių, nedidelis metamfitamino kiekis. Buvo rasta ir paimta 20 mobiliojo ryšio telefonų,  paruoštų gabenimui į Marijampolės pataisos namus. Kiekviename telefone  buvo paslėpta po 4–5 SIM korteles. Vienas iš šio labai sunkaus nusikaltimo organizatorių, atlikęs bausmę už ankstesnius nusikaltimus, 2010 m. gruodžio mėnesį turėjo būti paleistas į laisvę, tačiau dėl šio nusikaltimo padarymo jam buvo pareikšti įtarimai ir paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodeksas už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numato laisvės atėmimą nuo dešimt iki penkiolikos metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Policija Narkotikai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min