Tiesiogiai
Tiesiogiai
2010-12-30 13:20

Užmarši žemaitė apkaltino kaimynę nebūta vagyste

Telšiškė kreipėsi į pareigūnus dėl 2 000 litų vagystės ir netgi nurodė įtariamąją, tačiau netrukus prisiminė, kur pasidėjo pinigus.
santaupos, pinigai
Santaupos, pinigai / 15min.lt nuotr.
Temos: 1 Pinigai

Kaip ketvirtadienį praneša Telšių apskrities VPK, trečiadienį 12.44 val. policijoje gautas pilietės A.Š. (gim. 1933 m.), gyvenančios Iždinės gatvėje, pranešimas, kad pavogti 2 000 litų.

Pareiškėja įtarė, kad pinigus nugvelbė kaimynė.

Pareigūnams nuvykus pas pensininkę, pinigai buvo rasti. Pasirodo, garbaus amžiaus moteris pamiršo, kur juos pasidėjo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą