Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užpuoliką išdavė kruvina pirštinė

Moteris buvo subadyta peiliu vos pravėrusi šio pastato duris.
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Moteris buvo subadyta peiliu vos pravėrusi šio pastato duris.
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Moterį peiliu subadęs nusikaltėlis įsimaišė į minią ir vaidino įvykio liudininką.

Individualios Panevėžio įmonės „Taudrė“ savininkė Agnė Meliūnienė buvo užpulta ir subadyta vos pravėrusi darbovietės duris. Šiuo metu reanimacijoje gydomai sužeistai 49-erių moteriai vis dėlto pavyko pabėgti ir prisišaukti pagalbos. Atvykus pareigūnams nusikaltėlis bandė apsimesti liudininku ir neva baisėdamasis pasakojo, kokį siaubą jam sukėlė pasikėsinimas į moterį.

Anot nukentėjusiosios sūnaus, antradienio vakarą, pasibaigus darbo valandoms, A.Meliūnienė darbovietėje buvo likusi viena. Kai moteris jau rengėsi vykti namo, į stiklines parduotuvės duris pasibeldė nepažįstamas vyriškis. Savininkė atrakino duris. Pasiteiravęs, ar netoliese nėra A.Meliūnienės sutuoktinio, atvykėlis puolė ją peiliu, padarė daugybę žaizdų įvairiose kūno vietose. Į kiemą ištrūkusios moters pagalbos šauksmą išgirdę aplinkinių įstaigų darbuotojai iškvietė policiją. Atvykę medikai pastebėjo vyrą, kuris iš įvykio vietos bandė pasišalinti įtartinai po skvernu laikydamas ranką.

Į nusikaltimo vietą atskubėjęs pareigūnas Raimondas Grybė LŽ teigė, jog įtariamą užpuoliką išdavė kruvina pirštinė. Anot R.Grybės, galimo nusikaltimo įrankio – peilio – įtariamasis neturėjo, o kai pareigūnai atkreipė į jį dėmesį, dėjosi esąs įvykio liudininkas. Vyriškis ėmė dėstyti neva paties regėtas nusikaltimo detales. Vėliau patikrinus sulaikytąjį paaiškėjo, kad jis – apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 2,37 promilės girtumas).

Tuo metu greitosios medicinos pagalbos automobilio vairuotojas paskambino nukentėjusios moters vyrui ir papasakojo apie nelaimę. Tačiau A.Meliūnienės sutuoktinis nenorėjo tuo patikėti, manė, jam skambina vadinamasis pinigų išmušinėtojas. Vakar vyriškis LŽ tvirtino apie užpuolimą žinantis labai mažai. Jis vis dar negalėjo patikėti tuo, kas atsitiko, ir labai nerimavo dėl reanimacijoje gydomos žmonos, kuriai, be kitų sužalojimų, pažeistas plautis.

„Lietuvos žinios“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min