2009-03-18 16:11

Užsidegus naujam šaldytuvui, kilo grėsmė 107 metų senolei (nuotraukos, video)

Užsidegęs naujas šaldytuvas trečiadienį Ukmergėje sukėlė pavojų sunkiai vaikščiojančios 107 metų senolės gyvybei.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / vilkmerge.lt nuotr.
Temos: 1 Ukmergė

Kaip praneša Ukmergės naujienų portalas vilkmerge.lt, gaisras kilo kelios minutės po vidurdienio viename Malkų gatvės name.

Besiveržiančius dūmus pastebėjo namo šeimininkas. Vyriškis iš karto išjungė elektrą ir iškvietė ugniagesius.

Atvykę gelbėtojai ugnį numalšino per kelias minutes. Sudegė naujas šaldytuvas „Snaigė", mikrobangų krosnelė „Vido", apdegė virtuvės baldai.

Kadangi name pasklido aitrūs degančios plastmasės dūmai, gelbėtojai nutarė čia gyvenančiai sunkiai vaikščiojančiai 107 m. senolei iškviesti greitosios pagalbos medikus.

 

VIDEO: Seniausiai rajono gyventojai - gaisro akistata.

 

Atvykę gydytojai nieko blogo močiutei nenustatė, jos sveikata nepablogėjo, tad ji liko savo namuose.

Senolė, kuriai dėl gaisro buvo kilusi grėsmė, yra seniausia Ukmergės r. gyventoja.

Nuo ko tiksliai kilo gaisras, dar aiškinasi Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą