Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 4d. 14:52

Užsieniečių registravimo centre Pabradėje nužudytas Rusijos pilietis

Užsieniečių registravimo centras
VSAT nuotr. / Užsieniečių registravimo centras (archyvo nuotrauka)

Azerbaidžano pilietis įtariamas Užsieniečių registravimo centre Pabradėje per konfliktą nužudęs Rusijos pilietį. Incidentas apie 11.30 val. įvyko antradienį.

Kaip redakcijai sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Giedrius Mišutis, konfliktas kilo tarp dviejų prieglobsčio prašytojų.

„Skirtingai nuo nelegalių migrantų, prieglobsčio prašytojų niekas nesaugo ir nestebi. Jie gali laisvai judėti, gali naudotis telefonais, gali išeiti į miestą. Būtent tarp tokį statusą turinčių žmonių ir vyko konfliktas“, – sakė G.Mišutis.

Incidentas įvyko prieglobsčio prašytojų bendrabutyje. Kai pasieniečiams kažkas pranešė, kad trijų aukštų pastate vyksta kruvinas barnis, šie iš karto nuskubėjo į bendrabutį. Rusijos pilietį pareigūnai rado jau negyvą.

„Buvo iškviesta greitoji pagalba, bet medikai padėti nebegalėjo. Švenčionių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Dėl ko kilo konfliktas tarp jų, negaliu pasakyti. Tai bando išsiaiškinti policija“, – sakė pasieniečių atstovas.

Pasak G.Mišučio, nužudymu įtariamas azerbaidžanietis nebandė bėgti ar slėptis. Jis iš karto buvo sulaikytas.

Manoma, kad Rusijos pilietis buvo nudurtas peiliu.

Agentūra BNS primena, kad tai jau antra žmogžudystė šiemet Užsieniečių registracijos centre – rugpjūčio pradžioje policija pranešė, kad nužudyta Rusijos pilietė, sulaikyta įtariamoji iš Kazachstano.

L.V., gimusios 1949 metais, lavonas URC patalpose aptiktas liepos 27 dieną. Ant moters kūno jokių išorinių smurto žymių nebuvo. Tačiau atlikus ekspertizę, nustatyta, kad mirtis – smurtinė. Rasta krūtinkaulio ir šonkaulių lūžių. Sulaikyta įtariamoji Kazachstano pilietė M.J., gimusi 1964 metais.

Šiuo metu Užsieniečių registracijos centre gyvena 150 asmenų. 79 yra prieglobsčio prašytojai, didžiąją dalį jų sudaro Gruzijos piliečiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min