Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užspeisti automobilių vairuotojai spruko palikę savo mašinas

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie sienos su Rusija VSAT pareigūnai persekiojo du įtartinus automobilius, kurių vairuotojai galiausiai metė savo transporto priemones ir pasislėpė.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmadienį vakare VSAT Pagėgių rinktinės Plaškių užkardos pasieniečiai ties Pagėgių savivaldybės Lazdėnų kaimu pastebėjo nuo Nemuno važiuojančius du įtartinus automobilius Audi 100.

Pasieniečių patruliai šiuos automobilius stabdė patikrinti, tačiau jų vairuotojai nepakluso aiškiai išreikštiems reikalavimams, padidino greitį ir nuvažiavo į Lietuvos teritorijos gilumą.

Pasieniečiai atkirto visus kelius, kuriais galėjo pasitraukti bėgliai ir apie tai pranešė VSAT Aviacijos rinktinės įgulai, patruliavusiai sraigtasparniu. Jo pilotai iš oro užfiksavo, kaip persekiojamų mašinų vairuotojai ties Pagėgių savivaldybės Kucų kaimu, neturėdami kur dėtis, įklimpo pažliugusiose pievose, paliko savo automobilius ir pasislėpė čia pat esančiuose krūmynuose.

Pasitelkę specialią techniką VSAT pareigūnai mašinas ištraukė ir nustatė jų savininkus.

Abu Audi automobiliai laikinai saugomi Plaškių užkardoje. Dėl nepaklusimo sustabdyti transporto priemonę pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min