Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vagį „rekordininką“ vėl pričiupo policijos pareigūnai

Antrankiai
Vilniaus policijos nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 26-osios ryte Šiaulių rajono policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė policijai gerai žinomą vagį. Policijos ieškomas šešiolikmetis, Šiaulių rajono Sutkūnų kaimo gyventojas, D.M. įtariamas rugpjūčio 25-ąją iš Pranciškonų mažesniųjų brolių ordino Kryžių kalno vienuolyno nugvelbęs nešiojamąjį kompiuterį.

Sulaikyto vaikino „sąskaitoje“ tai ne pirmas, ir net ne dešimtas nusikaltimas, teigiama pranešime spaudai.

Dar š.m. vasario 9 d. Šiaulių miesto policijos pareigūnai jį buvo sulaikę ir patalpinę į areštinę dėl iš Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros pavogtų bažnyčiai paaukotų antikvarinių juvelyrinių dirbinių. Dalį pavogtų dirbinių pareigūnams pavyko rasti, kitus vagišius jau buvo spėjęs realizuoti.

Vasario 2-ąją D.M. pasikėsino padaryti vagystę – jis su vienuolikamečiu draugu apgadino aukų Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros dėžutes ir nuo altoriaus bandė nulupti apdailos detales. Tąkart turtinės žalos padaryta nebuvo, o sulaikytieji neturėjo amžiaus, nuo kurio asmuo atsako pagal baudžiamuosius įstatymus, ikiteisminis tyrimas pradėtas nebuvo, vaikai perduoti tėvams.

Įgijęs patirtį Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, „tikrindamas“ aukų dėžutes ir vogdamas D.M. vėl buvo sulaikytas po pasikėsinimo Kryžių kalne apvogti čia esančią aukų dėžutę. Jaunuolį, kirviu mėginantį atidaryti dėžutę, pastebėjo Pranciškonų mažesniųjų brolių ordino Kryžių kalno vienuolyno vienuolis. Iškviesti Šiaulių rajono policijos komisariato pareigūnai netoli įvykio vietos sulaikė gerai pažįstamą D.M.

Kovo mėnesio pradžioje Šiaulių miesto apylinkės teismas leido D.M. taikyti vidutinės priežiūros priemonę ir jis buvo įkurdintas Panevėžio apskrities socializacijos centre, o liepos 2 dieną buvo perkeltas į Gruzdžių vaikų socializacijos centrą, iš kurio liepos 26 dieną pabėgo ir rugpjūčio 25 d. įvykdė kompiuterio vagystę.

Iš areštinės šįkart jis išleistas nebus, kadangi liepos 14 dieną teismas jį pripažino kaltu dėl plėšimo. Už šį nusikaltimą šešiolikmečiui skirtos 45 paros arešto. Po 45 parų arešto jo lauks kiti teismai dėl įvykdytų plėšimų ir vagysčių. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai yra atskleidę dar daugiau nei dešimt pernai ir šiemet D.M. padarytų nusikaltimų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min