Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 15d. 07:41

Vagis sugadino šventę prokuroro šeimai

Gintaras Jasaitis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Gintaras Jasaitis

Nusikaltėlių įžūlumas beribis – naktį įsibrauta į generalinio prokuroro pavaduotojo Gintaro Jasaičio namus. Šeimininkai tuo metu miegojo antrame aukšte.

G.Jasaitis su šeima gyvena nuosavų namų kvartale netoli Baltupių. Kaip LŽ pasakojo generalinio prokuroro pavaduotojas, praėjusio ketvirtadienio naktį, apie 4 val., miegodamas antrame aukšte jis išgirdo, kad atstumiamos balkono durys, vedančios iš pirmame aukšte esančios virtuvės į vidinį kiemelį.

„Tikiuosi, vagis bus surastas“, – lakoniškai įvykį pakomentavo generalinio prokuroro pavaduotojas.

Šeimininkas puolė į apačią, tačiau vagis jau buvo pasprukęs. Jis spėjo sugriebti daiktus, buvusius maždaug už pusantro metro nuo durų: vaiko krepšį, G.Jasaičio piniginę ir dėklą su asmens dokumentais, žmonos krepšį, kuriame irgi buvo ne tik pinigų, bet ir asmens dokumentai. Vagies pamatyti prokuroras nespėjo.

Pasak G.Jasaičio, pinigų pagrobta nedaug – keli šimtai litų. Tačiau gaila dokumentų: vairuotojo pažymėjimo, automobilio dokumentų ir kt. Beje, greta (namai sujungti) gyvena Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos vadovas Vaidas Skirmantas. Jei prokuroras nebūtų išbaidęs įsilaužėlio, jis galbūt būtų įsibrovęs ir į kaimyno būstą.

„Tikiuosi, vagis bus surastas“, – lakoniškai įvykį pakomentavo generalinio prokuroro pavaduotojas.

G.Jasaitis nuo vagių nukentėjo jau antrą kartą – pirmąkart beveik prieš 14 metų. Tuomet vagys „apšvarino“ jų butą Antakalnyje, kai visa šeima drauge atostogavo. Kadangi tąsyk įsilaužėliai turėjo daugiau laiko, tad ir išsinešė didesnį grobį: televizorių, drabužius ir kt.

Beje, šiomis dienomis nukentėjo ir „kita barikados pusė“ – antradienio naktį sostinėje sudegė vieno garsiausių buvusios „Vilniaus brigados“ veikėjų Tadeušo Vasilevskio, pravarde Gibonas, automobilis. Šio dešimtmečio pradžioje pagamintas E klasės „Mercedes Benz“ stovėjo miesto pakraštyje esančioje S.Neries gatvėje. Apie 4 val. ugniagesiams buvo pranešta, kad dega automobilis. Nors jis buvo greitai užgesintas, tačiau variklio skyrius išdegė.

Įvykį tiriantys ugniagesiai policininkams antradienį teigė, jog yra maždaug 90 proc. tikimybė, kad tai – savaiminis užsidegimas. Todėl kriminalistų šis įvykis labai nesudomino.

„Lietuvos žinios“
Temos: 2 Plėšimas Vagystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min