Šeštadienį į pareigūnus kreipėsi Klaipėdos rajono, Triušių kaimo, gyventoja. Moteris nurodė, kad kažkas įsibrovė į namą per langą, pavogė įvairus alkoholinius gėrimus, dvi lempas, televizorių „Šilelis“ bei aliuminio kopečias.
Žala – 300 eurų.
Pradėtas vagystės tyrimas.
