15min be reklamos
2022 09 26, 14:58

Vagonuose su baltarusiškomis plytomis – ir stambios kontrabandos krovinys

Kenoje, vagonuose su baltarusiškų plytų kroviniu, Lietuvos muitininkai aptiko stambią kontrabandą.
Sulaikyta kontrabanda
Sulaikyta kontrabanda / Muitinės kriminalinės tarnybos nuotr.

Dar naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, rugsėjo 23 d., Kenos geležinkelio poste Lietuvos muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė 200 tūkst. eurų vertės rūkalų kontrabandos siuntą. Nelegalios cigaretės aptiktos iš Baltarusijos traukiniu gabentame plytų krovinyje.

Vilniaus teritorinės muitinės ir VSAT pareigūnai rugsėjo 23–iąją, apie 2 val. nakties, Kenos geležinkelio poste patikrino iš Baltarusijos įvažiavusį traukinio sąstatą.

Trijuose vagonuose, kuriuose tranzitu į Rusijos Kaliningrado sritį buvo gabenamas apie 20 tūkst. keraminių plytų krovinys, pareigūnai aptiko cigarečių kontrabandą. Rūkalai buvo paslėpti tarp plytų, iš medienos, vagonuose įrengus slėptuves, kur buvo sukrautos dėžės su cigaretėmis. Iš viso rasta 110 dėžių (55 tūkst. pakelių) baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital QS“ ir „Fest“ kontrabandos.

Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 205 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min