Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 22d. 09:23

Vagys Palangoje: dingo apynaujis BMW M5, kitas BMW apiplėštas

Pavogtasis BMW X5
Asmeninio archyvo nuotr. / Ieškomas BMW M5

Palangoje nuo ilgapirščių nukentėjo BMW savininkai – vienas neteko beveik naujutėlaičio automobilio, kitas rado jį apiplėštą. Vagystes tirianti policija prašo ir visuomenės pagalbos.

Pirmadienio naktį, apie 2.10 val., grįžęs prie nuomojamo buto S.Daukanto gatvėje, Palangoje, vyriškis pastebėjo, kad kieme nebėra įmonei priklausančio 2018 metais pagaminto raudonos spalvos automobilio „BMW M5" su registracijos dokumentais, išduotais Kanadoje, jo vairuotojo pažymėjimu, asmens tapatybės kortele, mobiliuoju telefonu.

Į išsinuomotas patalpas buvo patekta išlaužus plastikinį langą. Iš jų ir paimti automobilio raktai. Padaryta 101 tūkstančio eurų žala.

Sekmadienį paryčiais, 4.35 val., Palangoje, Užkanavės gatvės namo kieme, vyras, atėjęs prie automobilio „BMW X5", pastebėjo, jog yra išdaužtas galinių durelių mažasis stiklas, priekinis buferis su priešrūkiniais žibintais nupjautas ir išplėštas, priekinio buferio kamerų bei priešrūkinių žibintų laidai nupjauti, žibintai išmontuoti, sugadinta automobilio saugos sistema. Preliminari žala – dešimt tūkstančių eurų.

Policija prašo visuomenės pagalbos: 2019-07-22, apie 2.10 val., Palangoje, S. Daukanto g., pasigesta 2018 m. pagaminto raudonos spalvos automobilio „BMW M5“. Jei kas matė arba pamatys važiuojantį ar stovintį lygiai tokį, koks nuotraukoje, automobilį, prašoma nedelsiant paskambinti telefonu 112 arba 8-700-60867.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min