Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 14:34

Vagys šeimą iš namų Ignalinos rajone išviliojo melagystėmis apie COVID-19 grėsmę

Vagystė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Sausio 13 dieną ilgapirščiai šeimą iš namų Ignalinos rajone išviliojo pamelavę, kad jie privalo pasidaryti koronaviruso testą. Kai gyventojai išvyko, vagys įsilaužė į namą ir pagrobė aukso dirbinius.

Kaip praneša Utenos apskrities policija, sausio mėn. 12 d. Kazitiškio sen., Ignalinos r., gyventojui paskambino Utenos mobilaus COVID-19 patikros punkto darbuotoju prisistatęs vyriškis.

Apgavikas pasakė, kad ignaliniečio šeima turėjo tiesioginį kontaktą su sergančiu COVID-19 asmeniu, todėl jam ir jo šeimos nariams reikia atlikti COVID-19 testus. Jis nurodė, kad šeimos nariai sausio 13 d. nuo 12 val. iki 12 val. 30 min. yra užregistruoti COVID-19 testui ir turi atvykti į mobilų COVID-19 patikros punktą esantį Utenoje.

Sausio 13 d. ryte, tos pačios šeimos moteris paskambino tuo pačiu telefono numeriu tariamam Utenos mobilaus patikros punkto darbuotojui norėdama pasitikslinti, kodėl testas jos šeimai negali būti atliekamas Ignalinoje.

Vyriškis nesutriko ir paaiškino, kad dėl antrosios sergamumo bangos Ignalinos rajone nėra laisvų vietų ir testo reikėtų laukti keletą dienų.

Vyriškio atsakymas buvo įtikinamas ir šeima suplanuotu laiku išvyko į Uteną.

Apie 10 val. 30 min. tariamas Utenos mobilaus patikros punkto darbuotojas dar kartą paskambino ir pasitikslino ar šeima tikrai išvyko į Uteną atlikti testų.

Atvykę į mobilų COVID-19 patikros punktą Utenoje šeima sužino, kad jie nėra registruoti testui. Vyrui kilo pagrįstų įtarimų ir šeima nedelsdama skubėjo namo.

Įtarimai pasitvirtino, šeima grįžusi namo pastebėjo, kad buvo patekta į namo vidų ir iš namų pavogti auksiniai papuošalai.

Padaryta 1280 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str., 2 d. (vagystė).

Komentarai
Temos: 1 Vagystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min