TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vagys siaubia kaimo parduotuves

Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį apie 7.00 val. Šiaulių rajono policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad Šiaulių rajone, Naisių kaime, apvogta parduotuvė.

Netoli jos gyvenanti pardavėja policijos darbuotojams pasakojo, kad šią naktį, suveikus parduotuvės signalizacijai, ji atėjo ir atidžiai apžiūrėjo parduotuvės vidų bei išorę, tačiau nieko įtartino nepastebėjo. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešime spaudai teigiama, kad atėjusi į darbą iš ryto, moteris rado išlaužtas parduotuvės duris ir durų apsaugines žaliuzes. Nedelsdama ji iškvietė policiją ir parduotuvės savininkę. Nustatyta, kad iš parduotuvės pavogtas kasos aparatas su jame buvusiais pinigais ir terminale laikyti pinigai už loterijos bilietus. Jų kiekis tikslinamas.

Šiaulių rajono kriminalinės policijos darbuotojus pasiekė informacija, kad šią naktį panašiu metodu buvo apvogtos ir Pakruojo bei Pasvalio rajonuose esančių atokesnių kaimų bei gyvenviečių parduotuvės. Apie pusę keturių ryto Pakruojo rajone, Klovainių kaime, išlaužus parduotuvės duris, buvo pavogta alkoholinių gėrimų, cigarečių, kasos aparatas su pinigais bei pinigai iš dar dviejų kasos aparatų. Anksti ryte rastos išlaužtos ir to paties rajono Lygumų kaimo parduotuvės durys. Parduotuvėje pasigesta alkoholinių gėrimų, cigarečių, ir pinigų, buvusių kasos aparate. Apie 1.00 val. nakties šios parduotuvės  signalizacija suveikė, tačiau nieko įtartino nepastebėta. Pakruojo rajono Lygumų ir Šiaulių rajono Naisių kaimus skiria apie 10 kilometrų.

Birželio 16-osios rytą rastos tokiu pat metodu apvogtos ir dvi Pasvalio rajone,  Meškalaukio bei Pušaloto kaimuose, esančios parduotuvės. Panašios parduotuvių vagystės Pasvalio rajone buvo įvykdytos ir birželio 15-osios naktį. Tą rytą rastos išlaužtos Pumpėnų ir Saločių miestelių bei Narteikių kaimo parduotuvių durys. Vagys iš čia pagrobė irgi alkoholinių gėrimų, cigarečių bei mokėjimo kortelių.

Manoma, kad minėtas vagystes galėjo įvykdyti tie patys asmenys ar jų grupuotė.  Todėl policijos pareigūnai parduotuvių ir kitų įstaigų savininkams pataria nepalikti nakčiai, savaitgaliui ar švenčių dienomis pastatų be apsaugos, o suveikus apsaugos signalizacijai, ilgesnį laiką stebėti parduotuvės lauko duris ir langus. Taip pat rekomenduotina nakčiai kasos aparatuose ir terminaluose nepalikti pinigų.

Siekdami užkirsti kelią besiritančiai vagysčių iš  kaimo parduotuvių bangai, Šiaulių apskrities  policijos komisariatų pareigūnai pakoregavo pareigūnų patruliavimo maršrutus, apylinkės inspektoriai įgalioti susisiekti su parduotuvių savininkais ir atkreipti jų dėmesį į  parduotuvių apsaugos sustiprinimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min