Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vagystės iš Panevėžio miškų urėdijos įrankiu tapo stebuklingai užsikūręs rusiškas UAZ

Vagystės vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Vagystės vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Panevėžyje buvo įvykdyta išradinga vagystė. Vagys įsibrovė į Panevėžio miškų urėdijos angarą ir pavogė beveik toną specialios pastos, skirtos medžiams apsaugoti nuo gyvūnų.

Vagys pasižymėjo išradingumu. Nupjovę spyną ir įsibrovę į angarą, jie viduje aptiko seną rusišką automobilį UAZ. Ilgapirščiai į automobilį sukrovė grobį ir, atsidarę angaro vartus, išriedėjo į kiemą. Iš teritorijos vagys paspruko pro iš anksto išpjautą tvorą.

Siekdami nuslėpti vagystę, ilgapirščiai nupjautą spyną pakeitė kita, lygiai tokia pačia spyna. Bekele per krūmus kiek nutolę nuo vagystės vietos, plėšikai perkrovė grobį į kitą automobilį.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Vagystės vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Vagystės vietoje

Nusikaltimo įrankiu tapusį UAZ vagys sugrąžino atgal, bet į angarą jo nebeįvarė – paliko apleistame pastate greta Panevėžio miškų urėdijos teritorijos.

Keista, kaip jie sugebėjo išvažiuoti tuo „uaziku“, nes jį užkurti nėra taip paprasta

„Keista, kaip jie sugebėjo išvažiuoti tuo „uaziku“, nes jį užkurti nėra taip paprasta. Patys jo nesugebam užkurti kartais. Tas automobilis važiuoja labai retai, dažnai tiesiog stovi sugedęs“, – kalbėjo Panevėžio miškų urėdijos mechanikas Vaidas Žmoginas.

Urėdijos darbuotojai sako, kad ilgapirščiai žinojo daug detalių apie vagystės vietą. Apie tai byloja faktas, kad nupjauta spyna buvo pakeista tokia pačia.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Vagystės vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Vagystės vietoje

„Sargas naktį girdėjo kažkokį trinktelėjimą, išėjo su šunimi pažiūrėti, bet nieko įtartino nepastebėjo. Net šuo nesulojo. Ryte buvo pastebėta, kad išvartyti rąstai, kurie buvo sukrauti prie tvoros. Tuomet pamatėme, kad ir tvora nupjauta.

Radome vėžes žolėje, o greta esančiame pastate ir automobilį. Iš pradžių galvojome, kad kokie vaikai tą automobilį pavogė pramogai, tačiau vėliau pastebėjome, kad pakeista angaro spyna, o angaro viduje pasigedome ir pastos“, – kalbėjo darbuotojas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Vagystės vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Vaidas Žmoginas

Pavogta pasta naudojama tepti medeliams, kad jų negraužtų gyvūnai, todėl niekaip kitaip jos panaudoti neįmanoma. Svarstoma versija, kad maišeliai su pasta netapo atsitiktiniu grobiu – būtent to vagys ir ieškojo.

Policija aiškinasi, kas galėjo įvykdyti šią gerai apgalvotą vagystę. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min