15min be reklamos
2013 09 04, 13:58

Vaiką prievartauti susiruošę, bet laiku tėvo užklupti pedofilai: „Mes tik pajuokavom!“

Teismas Vilniuje rengiasi nagrinėti naują bylą dėl mažamečio seksualinio prievartavimo ir kitų nusikaltimų prieš vaikus.
Paulius Ragauskas ir Mindaugas Zujis teisme slėpė veidus
Paulius Ragauskas ir Mindaugas Zujis teisme slėpė veidus / Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr.

Trečiadienio popietę Vilniaus apygardos teismas rengėsi nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai yra pateikti Pauliui Ragauskui ir Mindaugui Zujui.

Konvojaus pareigūnų atvesti P.Ragauskas ir M.Zujis ne tik slėpė veidus nuo fotografų ir operatorių, bet ir keiksnojo juos necenzūriniais žodžiais.

Jie kaltinami pasikėsinę prievartauti vieną mažametį, tai galėjo būti padaryta kitų vaikų akivaizdoje. 

Iš viso šioje byloje – trys nukentėjusieji, dviejų iš jų atžvilgiu galimai buvo panaudotas fizinis smurtas.

Neviešai nagrinėjamos bylos duomenimis, nepilnamečiai nuo P.Ragausko ir M.Zujo nukentėjo viename Vilniaus rajono bendrabutyje.

Įvykio metu kaltinamieji buvo apsvaigę nuo alkoholio.

Teigiama, kad pedofilai nutarė oraliniu būdu išprievartauti vieną kartu buvusį mažametį. Prievartautojas atsisegė kelnes, o aukai liepta klauptis.

Kaip tik tuo metu į kambarį netikėtai užėjo vieno iš agresorių tėvas, jis orgiją nutraukė.

Bylą kuruojantis prokuroras minėjo, kad šis nusikalstamas epizodas paaiškėjo tiriant kitus sunkius P.Ragausko ir M.Zujo nusikaltimus.

„Mes pajuokavom!“ – taip apie seksualinę agresiją mažamečio atžvilgiu dabar teisinasi įtariamieji, nepripažįstantys prokuratūros kaltinimų.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą tas, kas tenkino lytinę aistrą su mažamečiu prieš šio valią analiniu, oraliniu ar kitokio fizinio sąlyčio būdu panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki trylikos metų.

Trečiadienį teisėja Regina Pocienė buvo priversta bylos nagrinėjimą atidėti, nes į posėdį neatvyko keli nukentėjusieji su atstovais, teisme dėl užimtumo kituose procesuose nepasirodė ir nei vienas iš teisiamųjų advokatų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min