TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaiko teisių apsaugos tarnybos atmeta priekaištus dėl netinkamo D.Kedžio dukros interesų gynimo

Drąsiaus Kedžio dukra
Kadras iš D.Kedžio filmuotos medžiagos / Drąsiaus Kedžio dukra
Šaltinis: BNS
0
A A

Vaiko teisių apsaugos skyriai atmeta viešojoje erdvėje pasirodžiusius kaltinimus netinkamai atstovavus Drąsiaus Kedžio dukters interesams Kėdainių rajono apylinkės teisme ir teigia, kad procese vadovautasi išimtinai mergaitės interesais.

Pasak bendro Kauno miesto, Kauno rajono ir Kėdainių rajono savivaldybių administracijų Vaiko teisių apsaugos skyrių pranešimo, skyriai „šiame procese vadovavosi išimtinai vaiko interesais, pagal teritorinį pasiskirstymą veikė teisės aktų numatytos kompetencijos ribose“.

Pranešime teigiama, kad Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius vykdė visus su šia byla susijusius teismų nurodymus, teikė atsiliepimus, kitus prašomus procesinius dokumentus, taip pat pateikė su šia byla susijusią visą turimą medžiagą ir dalyvavo visuose teismo posėdžiuose.

„Teismo įpareigojimu Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai civilinėje byloje dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ištyrė aplinką, kurioje vaikas gyventų, jeigu būtų nustatyta jo gyvenamoji vieta su mama, panaikinus motinai apsaugą, ir pateikė informaciją teismui“, – teigiama pranešime.

Taip pat tvirtinama, kad įvertinti dabartines gyvenimo sąlygas ir pateikti išvadą apie aplinką, kurioje mergaitė gyventų, kaip būtų patenkinami vaiko poreikiai, skyrius teismui pateikti negalėjo, nes mergaitės motinos Laimutės Stankūnaitės gyvenamoji vieta nežinoma, jai paskirta apsauga.

Pasak pranešimo, teismui buvo pateikta ir informacija apie mažametės globėjos Neringos Venckienės buities ir gyvenimo sąlygas, dalyvauta visuose teismo posėdžiuose, o patikrinti D.Kedžio buitinių ir moralinių sąlygų tyrimo ir pateikti išvados nebuvo galima, nes vyro gyvenamoji vieta buvo nežinoma.

Kėdainių rajono apylinkės teismas praėjusią savaitę nusprendė, kad mirusio ir dviem nužudymais įtariamo D.Kedžio dukra turi gyventi su motina, tačiau teismo nurodymas skubiai vykdyti šį sprendimą buvo neįgyvendintas prie A. ir N.Venckų namų Garliavoje susirinkusiems žmonėms sutrukdžius antstoliui įteikti pranešimą apie teismo nutartį.

Panevėžio apygardos teismas ketvirtadienį sustabdė Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo vykdymą.

N.Venckienė yra apskundusi Kėdainių teismo nutartį. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min