Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 15d. 11:45

Vairuotojas iš Rusijos Medininkų punkte išmetė senas padangas

Medininkų pasienio postas
VSAT nuotr. / Medininkų pasienio postas

Automobilio vairuotojas iš Rusijos išvažiuodamas iš Lietuvos Medininkų kontrolės punkte sumanė išmesti dvi senas automobilio padangas.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, ketvirtadienį vakare VSAT Vilniaus rinktinės Medininkų kontrolės punkte pasieniečiai ir kitos tarnybos patikrino iš Lietuvos į Baltarusiją vykstančio automobilio Renault Kangoo bei jį vairavusio 48-erių Rusijos piliečio dokumentus.

Po visų procedūrų vairuotojas pajudėjo iš punkto link valstybės sienos sienos. Medininkų punkto teritoriją ir prieigas per vaizdo sistemą stebintys pasieniečiai pamatė, kad vairuotojas kažkodėl sustojo.

Išlipęs iš automobilio ir apsidairęs, tačiau nenumanudamas esąs pasieniečių stebimas, jis iš auotmobilio išėmė dvi padangas. Kiek panešėjęs užsienietis jas nunešė ir paliko punkto pakraštyje ir vėl ruošėsi važiuoti.

VSAT pareigūnai jį sulaikė. Paaiškėjo, kad užsienietis prieš išvykdamas iš Lietuvos sumanė atsikratyti senų ir nebereikalingų padangų.

Dėl Pasienio kontrolės punktų veiklos taisyklių pažeidimo rusui VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai administracine tvarka jis gali būti įspėtas arba gauti baudą nuo 150 iki 300 Lt. Pasienio kontrolės punkto teritorijoje yra draudžiama be VSAT pareigūnų leidimo įsodinti ar išlaipinti keleivius, iškrauti ir pakrauti vežamus bet kokius daiktus ar prekes.

Užsieniečiui įteiktas šaukimas kitą savaitę atvykti į VSAT Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardą bylos nagrinėjimui. Po apklausos jis paleistas ir kartu su padangomis išvažiavo į Baltarusiją.

Balandžio pradžioje ten pat Medininkuose seną padangą išmetė ir iš Lietuvos vykęs vilkiko Man vairuotojas, 53-ejų Rusijos pilietis.

Balandžio viduryje per Kybartų kontrolės punktą išvykdama į Rusiją 56-erių Kybartų gyventoja, automobilio Mazda 626 vairuotoja, taip pat dvi išmetė dvi senas padangas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min