Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Vaizdai iš šiurpios jaunuolių avarijos Kaune: girtas vairuotojas į ligoninę pasiuntė 5 draugus

Prabėgus daugiau nei parai po šešis asmenis sužalojusios naujametinės avarijos Kauno Savanorių prospekte, kuomet 25-erių metų girto jauno vyro nesuvaldyta „Honda Accord“ trenkėsi į stulpą, Kauno apskrities policija vis dar aiškinasi eismo įvykio aplinkybes. Manoma, jog neblaivus vairuotojas, vežęs net penkių draugų kompaniją, tiesiog primigo.
Avarija Kauno Savanorių prospekte, kurios metu sužaloti 6 asmenys
Avarija Kauno Savanorių prospekte, kurios metu sužaloti 6 asmenys / Kauno apskrities VPK nuotr.

Kaip informuoja Kauno apskrities policija, sausio 1 d. apie 6 val. 35 min. Kauno Savanorių prospekte automobilis „Honda Accord“, vairuojamas neblaivaus (0,77 prom.) 1992 m. gimusio vairuotojo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apšvietimo stulpą.

Kauno apskrities VPK nuotr./Avarija Kauno Savanorių prospekte, kurios metu sužaloti 6 asmenys
Kauno apskrities VPK nuotr./Avarija Kauno Savanorių prospekte, kurios metu sužaloti 6 asmenys

Prireikė ir ugniagesių gelbėtojų pagalbos – vienas iš keleivių buvo įstrigęs sumaitotoje mašinoje. Panaudojus hidraulinę įrangą, P.S. buvo ištrauktas per kiek daugiau nei 10 minučių. 1996 m. gimęs vaikinas dėl daugybinių kūno sužalojimų be sąmonės pristatytas ir paguldytas į ligoninę. Visi likę penki eismo įvykio dalyviai taip pat dviem greitosios pagalbos automobiliais atvežti į gydymo įstaigą tyrimams.

Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojui bei 1998 m. gimusiam keleiviui nustatyti veido sužalojimai, 1993 m. gimusiam keleiviui – stuburo trauma, o dviem kartu vykusioms devyniolikmetėms – galvos trauma bei politrauma.

Kauno apskrities VPK nuotr./Avarija Kauno Savanorių prospekte, kurios metu sužaloti 6 asmenys
Kauno apskrities VPK nuotr./Avarija Kauno Savanorių prospekte, kurios metu sužaloti 6 asmenys

Kaip 15min patvirtino Kauno apskrities policija, „Honda Accord“ priklauso jį vairavusiam jaunam vyrui. Ar anksčiau jis buvo baustas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, policijos pareigūnai duomenų nepateikė. Paimtas kraujo mėginys tiksliam girtumo lygiui nustatyti.

Antradienį Kauno klinikos patvirtino, jog sausio 1-osios rytą į jų įstaigą atvežti šeši nukentėjusieji dėl įvairių kūno sužalojimų tebegydomi Kauno klinikose. Daugiau informacijos medikai teikti negali, nes neturi pacientų sutikimo. Tad lieka neaišku, ir kokia yra sąmonę avarijos metu praradusio, ugniagesių gelbėtojų vaduoto vaikino sveikatos būklė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius