Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaizdo įrašu su intymia scena kaunietį šantažavęs ir jo turtą prievartavęs vyras stos prieš teismą

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį V.Girnio žudikui ir jo bendrininkui.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras Arūnas Purvainis teismui perdavė septynis kartus praeityje teisto kauniečio G.T. baudžiamąją bylą, kurioje jis kaltinimas turto prievartavimu, sukčiavimu, neteisėtu disponavimu elektronine mokėjimo priemone ir jos panaudojimu.

Kaip rašoma Kauno apygardos prokuratūros pranešime, tyrimo duomenimis, G.T. iš anksto susitarė su A.L., jog mobiliuoju telefonu jis nufilmuos specialiai suorganizuotą intymią sceną tarp G.T. ir A.N., o nufilmavę pagrasino A.N. filmuotą medžiagą paviešinti.

,,Jie vertė nukentėjusįjį A.N. perduoti turtą ir atlikti kitus turtinio pobūdžio veiksmus“, – kalbėjo Kauno apylinkės teismui baudžiamąją bylą perdavęs prokuroras.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad G.T. ir A.L., pasinaudoję A.N. piliečio pasu, lizingu prisipirko ryšio ir buities įrangos, reikalavo iš jo grynųjų pinigų, privertė atiduoti visas mokėjimo korteles ir kortelių naudotojo tapatybės patvirtinimo duomenis, iš kurių pasiėmė jose esančius pinigus.

Pažymėtina, kad G.T. prieš teismą  dėl to, kad grasino paviešinti kompromituojančią medžiagą, stos jau ne pirmą kartą. Neseniai Kauno apygardos teismas pradėjo nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje G.T. su bendrininku kaltinami dėl to paties – kompromituojančios vaizdinės medžiagos – kankinę ir iš nukentėjusiojo pagrobę didelę pinigų sumą.

Už kiekvieną iš minėtų nusikaltimų, išskyrus sukčiavimą, dėl kurių šįkart G.T. stos prieš teismą, baudžiamasis įstatymas numato maksimalią laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų, už sukčiavimą – maksimalią trejų metų laisvės atėmimo bausmę.

Kol G.T. slapstėsi nuo tyrimą atliekančių pareigūnų iki buvo perduotas pagal Europos arešto orderį, jo bendrininko A.L. atžvilgiu baudžiamoji byla buvo išnagrinėta. 2011 metų spalio 7 d.  teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį ir jam už visas inkriminuotas nusikalstamas veikas buvo paskirta ketverių metų laisvės atėmimo bausmė, ją atliekant pataisos namuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min