Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 25d. 12:44

Vaizdo kamera naminės prekeivio neapsaugojo

Namo laiptinėje įrengta vaizdo stebėjimo kamera, kurios padedamas vyriškis tiesiai iš buto stebi situaciją laiptinėje.
KVPK nuotr. / Namo laiptinėje įrengta vaizdo stebėjimo kamera, kurios padedamas vyriškis tiesiai iš buto stebi situaciją laiptinėje.

Klaipėdos policijos Prevencijos skyriaus pareigūnai viename Plytų gatvės kieme prie automobilio sulaikė gerai žinomą naminės degtinės prekeivį, nešiną dviem 5 litrų talpos plastikiniais indais, pilnais skysčio su specifiniu naminės degtinės kvapu.

Ankstyvą tos pačios dienos rytą pareigūnai jau buvo apsilankę pas minėtą pilietį, tačiau sulaikyti su įkalčiais tą kartą jo nepavyko: Plytų gatvės „taškas“ itin akylai saugomas klientų, o namo laiptinėje įrengta vaizdo stebėjimo kamera, kurios padedamas vyriškis tiesiai iš buto stebi situaciją laiptinėje.
 
Jo teigimu, jis ne kartą buvęs apvogtas, tad kamerą įsirengęs saugumo sumetimais. Tačiau pareigūnai vis įsitikina, jog vaizdo kamera piliečiui reikalinga toli gražu ne apsisaugojimui, tačiau siekiant išvengti atsakomybės už nelegalią veiklą.

Sulaikytas su įkalčiais, vyriškis ilgokai spyriojosi, paprašytas leisti įsitikinti, ar namie nelaiko daugiau nelegalaus gėrimo. Užėjus į butą, jame vis dar smilko aitrus naminukės kvapas, tačiau namuose laikytą „gėrį“ paslaugi vyriškio sutuoktinė jau buvo išpylusi, o pastalėje rasti tik tuščių įvairios talpos buteliukų pilni plastikiniai maišai.

Šeima gerai žinoma policijos pareigūnams: vyriškis jau ne kartą yra žadėjęs pareigūnams mesti nešvarų verslą, bet vis nesiryžta.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min