Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaizdo pasakėčią apie korumpuotą Kauno policininką sukūrę moksleiviai sužavėjo STT

Antikorupcinio klipo herojus
Kadras iš moksleivių sukurto klipo / Antikorupcinio klipo herojus
Šaltinis: 15min
0
A A

Konkursas „Korupcijos naudą velniai gaudo“ baigėsi – išrinktas geriausias moksleivių antikorupcinis vaizdo klipas.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), vykdydama antikorupcinį visuomenės švietimą ir siekdama atkreipti jaunimo dėmesį į korupcijos daromą žalą, pakvietė aukštesniųjų klasių moksleivius dalyvauti antikorupcinių vaizdo klipų konkurse „Korupcijos naudą velniai gaudo“. 

Geriausiu antikorupciniu vaizdo klipu išrinktas Kauno Milikonių vidurinės mokyklos 12b klasės mokinių sukurtas klipas (galite jį peržiūrėti STT puslapyje). Šio klipo autoriai: Laura Pajauskaitė, Justina Levčenkaitė, Vilija Rūgytė ir Vidmantas Timinskas.

Turiu butą su vaizdu į Laisvės alėją. Turiu mersedesą. Daugelis klausia, kokia mano tobulo gyvenimo paslaptis...

„Turiu butą su vaizdu į Laisvės alėją. Turiu mersedesą. Daugelis klausia, kokia mano tobulo gyvenimo paslaptis. Aš tiesiog rūpinuos saugiu eismu ir už pažeidimus stabdau automobilius“, – savotiškos pasakėčios stiliumi sukurto vaizdo pasakojimo moralas perša mintį, kad korumpuoto policininko paleistas kelių erelis gali sukelti neatitaisomai skaudžią nelaimę.

STT dėkoja visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams. Iš viso konkursui buvo atsiųsti 23 klipai. 

Rengdami šį konkursą, siekėme, kad jauni žmonės susimąstytų apie korupcijos daromą žalą visuomenei, kiekvienam žmogui ar jų grupei.

Vertindama darbus, komisija, kurią sudarė du antikorupcinį švietimą vykdantys STT pareigūnai ir Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos (KOMAA) valdybos pirmininkas, atsižvelgė į idėjos originalumą, kūrybiškumą, pagrindinės minties aiškumą, gebėjimą surežisuoti ir nufilmuoti klipą.

Geriausio klipo autoriai gruodžio 9 d., Tarptautinę antikorupcijos dieną, Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose bus apdovanoti prizais ir padėkomis.

Kasmet gruodžio 9-ąją minima Jungtinių Tautų Organizacijos paskelbta Tarptautinė antikorupcijos diena yra skirta atkreipti dėmesį į korupciją ir paskatinti žmones aktyviau su ja kovoti. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse rengiamos diskusijos, įvairios pilietinės akcijos ir renginiai, visuomenė raginama mažinti korupciją, pasakojama pirmadienio pavakarę STT atstovų paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min