TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose suimtos „Valentis Pharma“ atstovės Rita Tarasevičienė ir Sandra Žainienė

„Valentis Pharma“ vaistų gamykla Vilniuje
„Valentis Pharma“ nuotr. / „Valentis Pharma“ vaistų gamykla Vilniuje
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) korupcinės schemos sukūrimu ir daugiau nei 100 Lietuvos medikų papirkimu įtaria Lietuvos kapitalo farmacijos bendrovės „Valentis Pharma“ darbuotojus. Šiauliuose suimtos dvi šios bendrovės darbuotojos.

Šiaulių apylinkės teisme Šiauliuose suimtos „Valentis Pharma“ darbuotojos Rita Tarasevičienė ir Sandra Žainienė. Prokuroras reikalavo suimti įtariamąsias mėnesiui.

Teismas S.Žainienę leido suimti 15 parų, o R.Tarasevičienę – 10 parų. 

Teismas S.Žainienę leido suimti 15 parų, o R.Tarasevičienę – 10 parų. Suėmimo klausimas buvo svarstomas kelias valandas. Su didelės apimties medžiaga norėjo susipažinti bylos dalyviai.

Iš viso leista 10-15 parų suimti tris farmacijos kompanijos darbuotojus. 

Kitiems sulaikytiems įtariamiesiems, atlikus jų apklausas ir neatidėliotinus ikiteisminio tyrimo veiksmus, atsižvelgiant į būtinumą, pritaikytos švelnesnės kardomosios priemonės.

Antradienį STT pareigūnai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje sulaikė 11 minėtos farmacijos kompanijos darbuotojų, pranešė STT. 15min.lt išsiaiškino, kad tai Kaune veikianti kompanija „Valentis Pharma“.

Gydytojams papirkti įmonė galėjo skirti 145 tūkst. eurų.

Įtariama, kad šios farmacijos įmonės atstovai buvo susitarę su savo aptarnaujamų daugiau kaip 30 Lietuvos miestų ir rajonų gydytojais.

Tikėtina, kad už neteisėtą atlygį gydytojai rekomendavo pacientams įsigyti brangius įmonės produktus ir nesiūlė konkuruojančių įmonių platinamos panašios pagal sudėtį farmacinės produkcijos.

Nuo pat susikūrimo įmonių grupė „Valentis“ augo ir turi padalinius Šveicarijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Čekijoje, Bulgarijoje. Pagrindinė kompanijos būstinė yra Kaune.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min