Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 20:15

Valkataujantis šuo kaimą laiko baimėje: apkandžiota grybavusi moteris, sunkiai sužalotas jos šunelis

Agresyvus šuo nedidelį Keksiuką apdraskė, kai šis lydėjo grybavusias moteris.
15min skaitytojos Jolantos nuotr. / Agresyvus šuo nedidelį Keksiuką apdraskė, kai šis lydėjo grybavusias moteris.

Šešios valandos – tiek truko nedidelio šunelio operacija pas veterinarą, kai jį miške, lydintį grybaujančią šeimininkę, perkando palaidas šuo. Į vokiečių aviganį panašus šuo sukandžiojo ne tik nedidelį cvergšnaucerį, bet ir kartu grybavusios moters ranką. Tačiau ir po tokių išgyvenimų nukentėję ir nieko nepešę Medininkų seniūnijos žmonės netiki, kad bus apginti nuo valkataujančio keturkojo.

„Mes jau nebežinome, ką ir daryti, tokią baimę sėja tas palaidas šuo. Žmonės bijo išleisti vaikus, gyvūnus į kiemą“, – apie situaciją Medininkuose pasakojo vilnietė Jolanta. Greta Keipūnų kaimo, kur vis slampinėja į vokiečių aviganį panašus palaidas šuo, gyvena moters mama. Ji taip pat augina cvergšnaucerių veislės šunį. Čia kartais lieka ir vilnietės šuo.

Tai, kad po kaimą laksto palaidi šunys, vietos gyventojus seniai piktina. „Kaime nelikę vištų, mažų šuniukų prie namų. Tiesiog peralkę šunys juos sudraskė“, – pasakojo pašnekovė.

Šuns šeimininkė, vyresnio amžiaus moteris, į Keipūnuose esančią sodybą atvyksta kelis kartus per savaitę. Kurį laiką sodybą sergėjo du palaidi šunys. Tačiau, panašu, kad šunims šeimininkės palikto maisto nepakako ir jie įvairiais būdais bandė jo prasimanyti patys. Po kurio laiko liko tik vienas iš poros šunų. Kaime kalbėta, kad kažkas neapsikentė ir dalgiu nuvijo nuo savęs sužvėrėjusį keturkojį.

15min skaitytojos Jolantos nuotr./Sužeistas Keksiukas
15min skaitytojos Jolantos nuotr./Sužeistas Keksiukas

Iš poros šunų liko vienas. „Iš tikro man gaila šuns, jis nekaltas, kad negauna pakankamai maisto ir priverstas pats ieškoti“, – kalbėjo pašnekovė.

Kando į ranką

15min Jolanta pasakojo, kad viešėdama pas mamą visada akylai prižiūri savo du augintinius. Tačiau praėjusią savaitę jos augintinį Keksiuką mama išsivedė į mišką grybauti. Grybauti kartu išsiruošė ir mamos draugė. Moterys vaikščiojo po mišką, kai jas ėmė pulti dantis iššiepęs valkataujantis šuo. Mažąjį šuniuką jis tiesiog ėmė draskyti, o augintinį apginti bandžiusiai moteriai kando į ranką. Išsigandusios moterys kvietė policijos pareigūnus, greitosios medikus.

„Keksiukui buvo perkąstas stuburas, pažeista kasa. Operacija truko šešias valandas. Dar kiek ir jo būtų nelikę. Ir dabar jam duoda nedaug šansų pasveikti“, – liūdnai kalbėjo pašnekovė.

Moteris, į kurios ranką miške įkando šuo, patyrė išgąstį. Medikai apžiūrėjo žaizdą, paskiepijo dėl galimos pasiutligės.

15min skaitytojos Jolantos nuotr./Įpykęs šuo kando moteriai į ranką
15min skaitytojos Jolantos nuotr./Įpykęs šuo kando moteriai į ranką

Problema kaime žinoma

Ji prisiminė, kad nelemtą dieną netoli įvykio vietos buvo ir palaido šuns šeimininkė. „Ji pasakė, kad nėra ko vaikščioti su mažiuku šunimi po mišką be pavadėlio. Ir viskas“, – prisiminė sužaloto šuns šeimininkė. Moteris parašė pareiškimą ir policijos pareigūnams.

Medininkų seniūnė Renata Bogdanovič tikino, kad jai problema Keipūnuose dėl palaido šuns žinoma.

„Tačiau ji išspręsta. Šeimininkė teigė atidavusi šunį kitiems žmonėms, kurie juo ir rūpinasi. Kiek pastaruoju metu kalbėdavausi su šio kaimo gyventojais, skundų nelikę. Reikia pasidomėti, kas vėl ten vyksta“, – pirmadienį nuostabos neslėpė seniūnė. Ji pati tikino negirdėjusi apie naują incidentą ir žadėjo pasidomėti. Antradienį seniūnė patikino nuvykusi į Keipūnus, tačiau nei sodybos šeimininkės, nei šuns nerado.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

13:16
01:03
00:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min