Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 25d. 11:24

Valstybės sieną Nemune pažeidusiam girtam plaukikui teks mokėti baudą

Upės farvaterį žymintis plūduras
VSAT nuotr. / Upės farvaterį žymintis plūduras
Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai nutraukė visiškai girto Jurbarko rajono gyventojo maudynes Nemune. Alkoholio padauginusiam vyrui už padarytą valstybės sienos pažeidimą teks mokėti baudą.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, antradienį vakare VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pareigūnai, naudodamiesi technine sienos stebėjimo sistema, ties Jurbarko rajono Smalininkų miesteliu užfiksavo Nemunu iš Rusijos į Lietuvą plaukiantį asmenį.

Tuoj pat į nurodytą vietą nusiųstas pasieniečių patrulis sulaikė į krantą išlipusį vyrą.

Nustatyta, kad plaukikas yra 33 metų Smalininkų gyventojas. Vyras, nuo kurio sklido alkoholio kvapas, VSAT pareigūnams paaiškino, kad Nemune jį pagavo stipri srovė bei nunešė kaimyninės valstybės teritorijos link.

Nemuno farvateriu, kuį žymi specialūs plūdurai, eina dviejų šalių – Lietuvos bei Rusijos Kaliningrado srities – valstybės siena. Nustatyta, kad upėje pramogavęs Smalininkų gyventojas ją pažeidė dusyk.

Vyras apklausti buvo pristatytas į Viešvilės užkardą. Paaiškėjo, kad plaukikas buvo gerokai pasivaišinęs svaigiaisiais gėrimais. Jam nustatytas sunkus girtumas – net 3,26 promilės alkoholio koncentracija.

Beje, šis Smalininkų miestelio gyventojas yra gerai pažįstamas teisėsaugininkams. Niekur nedirbantis vyras daugybę kartų baustas už įvairius viešosios tvarkos pažeidimus, riaušes bute, muštynes, dokumentų neturėjimą pasienio ruože bei vagystę iš parduotuvės.

Šįkart jam VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną už neteisėtą valstybės sienos pažeidimą dėl neatsargumo. Vyrui skirtas 125 litų bauda, kurią jis sumokėti privalo per 40 dienų.

Po apklausos plaukikas paleistas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min