Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybės tarnautojas įtariamas didelės žalos valstybei padarymu

rinkimai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Verslininkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Policija teismui perdavė bylą, kurioje valstybės tarnautojas A.S. yra įtariamas neturint teisėto pagrindo įgijęs, laikęs bei panaudojęs fizinio asmens dokumentą, suklastojęs tikrus dokumentus ir piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi, dėl ko buvo padaryta didelės žalos valstybei.

Kaip praneša Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras šioje byloje surašė kaltinamąjį aktą ir perdavė bylą teismui. 

Baudžiamasis kodeksas už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi (pagal tuo metų galiojusio baudžiamojo kodekso redakciją) numato teisės dirbti tam tikrą darbą arba užsiimti tam tikra veikla atėmimą arba baudą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki ketverių metų. 

Už Dokumento suklastojimą ar suklastoto dokumento panaudojimą arba realizavimą (pagal tuo metų galiojusio baudžiamojo kodekso redakciją) numatomas laisvės atėmimas iki šešerių metų. 

Baudžiamasis kodeksas už antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimą arba pagrobtojo panaudojimą (pagal tuo metų galiojusio baudžiamojo kodekso redakciją) numato laisvės atėmimą iki šešerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min