Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 15d. 12:41

Varėnos rajone – likimo valiai paliktas automobilis su 120 tūkst. eurų vertės kontrabanda

Įvykio vietoje
VSAT nuotr. / Įvykio vietoje

Aleksandro Barausko užkardos pareigūnai Varėnos rajone, prie pat sienos su Baltarusija, sulaikė didelį kontrabandinių rūkalų krovinį. Jo vertė - apie 120 tūkst. eurų. Dalis iš 40 tūkst. pakelių buvo sukrauta į automobilį „VW Sharan“, dalį kontrabandininkai likimo valiai paliko miške.

Šeštadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės A.Barausko pasienio užkardos pareigūnai patruliavo palei sieną su Baltarusija Varėnos rajono Kalvių kaimo prieigose.

Maždaug už 20 metrų nuo sienos linijos, miške, jie pastebėjo stovintį automobilį „VW Sharan“. Matėsi, kad užrakintame vienatūryje prikrauta dėžių. Patikrinę vietovę maždaug už 30 metrų nuo šio radinio A. Barausko užkardos pareigūnai rado dar 42 dėžes cigarečių.

VSAT nuotr./Įvykio vietoje
VSAT nuotr./Įvykio vietoje

Papildomos Varėnos rinktinės pajėgos blokavo kelius link šios vietos, iššukavo nemažą teritoriją į Lietuvos gilumą. Nieko įtartino nebuvo aptikta.

Atrakinus mašiną paaiškėjo, kad joje išimtos galinės sėdynės ir sukrautos 38 dėžės kontrabandinių cigarečių. Iš viso kontrabandininkai neteko 80 dėžių, t. y. 40 tūkst. pakelių, cigarečių „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra apie 120 tūkst. eurų.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis VSAT Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą baudžiama bauda arba laisvės atėmimu iki 8 metų.

Cigaretės ir automobilis saugomi A. Barausko pasienio užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:11
04:05
02:14

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min