Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 11d. 15:59

Varniuose partrenktą paauglę ir pažirusius jos daiktus vairuotojas skubiai išvežė iš avarijos vietos

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija

Išaiškintas Varniuose automobiliu partrenkęs nepilnametę ir su ja iš eismo įvykio pasišalinęs vairuotojas.

Rugsėjo 8-osios vakarą, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Telšių apskr. VPK) pareigūnai sulaukė pilietiškos gyventojos skambučio, kuri pranešė, kad Telšių r., Varniuose, automobiliu buvo partrenkta perėja ėjusi mergina. Kaip pasakojo paskambinusi moteris, sužeistąją ir jos pabirusius daiktus vairuotojas įsikėlė į mašiną ir nurūko toliau. Siekdami išsiaiškinti aplinkybes, pareigūnai nuskubėjo į įvykio vietą.

Nuvykę į Varnių gyvenvietę, pareigūnai avarijos požymių neaptiko, tad toliau tikrindami gautą informaciją, kreipėsi į rajone esančias gydymo įstaigas, siekdami išsiaiškinti, ar į jas nebuvo pristatyta nukentėjusi eismo dalyvė.

Išgirdę neigiamus atsakymus, Telšių apskr. VPK Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai rankų nenuleido ir išgirstą istoriją bandė išnarplioti toliau. Pagalbon jie pasitelkė Varnių gyvenvietėje įrengtą vaizdo stebėjimo kamerą, kuri aprėpė, galimai, eismo įvykio zoną. Išvydę kamera užfiksuotą vaizdą, pareigūnai įsitikino, jog apie įvykį pasakojusi moteris sakė tiesą. Talkinant vietos gyventojams, pareigūnams pavyko nustatyti nukentėjusios nepilnametės ir ją partrenkusio vyro tapatybes. 

Apsilankę pas nukentėjusiąją, pareigūnai ne tik sužinojo įvykio detales, bet ir išgirdo, jog pastaroji skundžiasi galvos ir peties skausmu. Nukreipus į gydymo įstaigą, dėl patirtų sužalojimų nepilnametė gydoma Regioninėje Telšių ligoninėje, o iš įvykio vietos pasišalinusio, nepilnametę automobiliu partrenkusio, vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas). 

Pareigūnai dėkoja neabejingiems gyventojams, kurių dėka vis dažniau išaiškinami neblaivūs vairuotojai, neteisėtomis veikomis užsiimantys asmenys, kiti pažeidėjai. Tik rūpindamiesi savo ir aplinkinių gerove, būdami neapkantūs blogiui, galime kurti atsakingą visuomenę bei saugią gyvenamąją aplinką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min