Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gegužės 11d. 16:42

Veikiantys „Šilalės vandenų“ traktoriai virto „metalo laužu“ ir atsidūrė įmonės darbuotojų sodybose

Vienas iš bendrovei „Šilalės vandenys“ priklausančių, kaip įtariama, fiktyviai nurašytų traktorių
Tauragės VPK nuotr. / Vienas iš bendrovei „Šilalės vandenys“ priklausančių, kaip įtariama, fiktyviai nurašytų traktorių
Tauragės pareigūnai atliko kratas UAB „Šilalės vandenys“ darbuotojų gyvenamosiose sodybose. Policija prašo ir visuomenės pagalbos – galbūt jūs žinote ir kitų atvejų, kuomet šios įmonės turtas galbūt neteisėtai atsidūrė ilgapirščių rankose?

2020 m. gegužės 4 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyrius pradėjo ikiteisminį tyrimą, pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 222 str. 1 d.

Pareigūnai tyrimą pradėjo dėl gautos informacijos apie tai, kad įmonė UAB „Šilalės vandenys“, galimai fiktyviai nurašė ir neva į metalo laužą pardavė veikiančius šiai bendrovei priklausančius traktorius BOREKS-2628 ir LTZ40.

Tikrinant šią informaciją buvo atliktos kratos įmonės darbuotojų gyvenamosiose sodybose. Pareigūnai čia ir surado minėtus traktorius.

Transporto priemonės buvo paimtos ir nuvežtos į transporto priemonių saugojimo aikštelę. Apklausti įmonės darbuotojai savo sodyboje laikę traktorius neneigė, jog minėti traktoriai priklausė minėtai bendrovei.

Šiuo metu policijos pareigūnai aiškinasi, kodėl galimai veikiantys traktoriai, staiga įmonei tapo nereikalingi ir buvo nurašyti į metalo laužą.

Taip pat pareigūnai tiria ir minėtų traktorių perregistravimo aplinkybes, kadangi spėjama, kad įsisavinant minėtus traktorius, galimai buvo klastojami registracijos dokumentai.

Pranešimai apie įtarimą kol kas niekam neįteikti.

Pareigūnai būtų dėkingi, jei asmenys, ką nors žinantys apie šios bendrovės galimai fiktyviai nurašytus kitus daiktus, informuotų pareigūnus el. paštu aurimas.banys@policija.lt arba telefonu Nr. 8 619 70335.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min