Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vėjas Panevėžio rajone nuplėšė namo stogą, nuolaužos skriejo kelis šimtus metrų

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Įprasta vaga tekėjęs 75-erių metų Genovaitės Kavoliukienės gyvenimas trečiadienį apsivertė per kelias sekundes. Netikėtas vėjo šėlsmas Panevėžio rajone nuplėšė moters sodybos gyvenamojo namo stogą, suniokojo ūkinį pastatą.

Sodeliškių kaime esanti Genovaitės Kavoliukienės sodyba trečiadienio vakarą atrodė kaip po karo. Nuo magistralės Panevėžys – Vilnius per kelis šimtus metrų nutolusi troba iš tolo atkreipė dėmėsį.

Nuplėštas namo stogas, po visą lauką iki pat magistralės išmėtytos nuolaužos, nuverstas masyvus reklaminis stendas – tokį vaizdą regėjo pro šalį važiavę žmonės.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

Sodybos šeimininkė su ašaromis akyse pasakojo, kad vėjas pakilo visai netikėtai. Stichijos šėlsmas tetruko kelias akimirkas. Lemtingu metu moteris buvo išėjusi iš gyvenamojo namo ir kitame pastate dorojo svogūnus.

Nežinau ką dabar darysiu, turbūt eisiu gyventi į klėtį Turtas nedraustas, o namas suniokotas visiškai.

„Tuo metu buvau prie klėties, pamačiau, kad kyla vėjas ir pastebėjau, kad mano namo stogas skrenda link autostrados. Nugriuvo du kaminai, namuose ant stalo mėtosi plytos. Nežinau ką dabar darysiu, turbūt eisiu gyventi į klėtį Turtas nedraustas, o namas suniokotas visiškai. Ūkinis pastatas irgi liko be stogo“, – sunkiai žodžius rinko moteris.

Nuplėštas stogas ne tik nuvertė kaminus, bet ir nuplėšė elektros laidus. Į žemę smigo stogo dangos duženos. Į pagalbą senolei atskubėjo už kelių šimtų metrų gyvenantys kaimynai. Jų sodybos nenukentėjo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje

„Mes gyvename šalia, bet mūsų vėjas nekliudė. Šiek tiek lijo, bet vėjas tikrai nebuvo toks, kad stogus plėštų“, – pasakojo greta gyvenanti moteris.

Pas gamtos stichijos šėlsmą patyrusią Genovaitę Kavoliukienę netrukus atvyko ir už kelių kilometrų gyvenantys giminaičiai. Jiems teliko morališkai palaikyti sodybos šeimininkę.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Genovaitė Kavoliukienė

Vaizdas pribloškė. Didžiulės stogo dalys nusiritę iki automagistralės ir atsirėmę į tvorą

„Gyvenu prie Taujėnų, už dešimt kilometrų nuo čia. Sugrįžome iš Ukmergės, pradėjo ramiai lyti lietus. Be vėjo, be jokių viesulų. Paskambino Genutė, pasakė, kad nelaimė pas ją. Atvažiavome, o čia kaip po karo. Vaizdas pribloškė. Didžiulės stogo dalys nusiritę iki automagistralės ir atsirėmę į tvorą. Nežinau, ką dabar giminaitei daryti, kaip padėti. Didelė nelaimė“, – kalbėjo giminaitis Albertas Kuliavas.

Žmonės teigė, kad bendromis jėgomis bandys padėti moteriai sutvarkyti namo stogą. Nuo gamtos stichijos nukentėjusi moteris tikisi sulaukti ir Panevėžio rajono savivaldybės paramos, mat pati savo išgalėmis stogo sutvarkyt nesugebės.

Nuo stichijos nukentėjusi moteris iš Panevėžio rajono savivaldybės gali tikėtis vienkartinės išmokos, kuri siekia per tūkstantį litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min