Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 17, 10:46

Vėl sulaikyta kontrabanda: cigaretės slėptos kalkakmenio ir dolomito kroviniuose

Muitinės kriminalinė tarnyba (MKT) pradėjo dar du ikiteisminius tyrimus dėl kontrabandos traukiniuose. Per ilgąjį Žolinių savaitgalį Kenos geležinkelio posto muitininkai kartu su pasieniečiais sulaikė dvi nelegalių rūkalų siuntas (80 dėžių), užkastas dolomito ir kalkakmenio koviniuose.
Cigarečių kontrabanda
Cigarečių kontrabanda / MKT nuotr.

Pirmoji nelegali siunta pareigūnams Kenoje įkliuvo šeštadienį (rugpjūčio 13 d.). Čia muitininkai apie 15 val. patikrino iš Baltarusijos įvažiavusį traukinį ir viename iš vagonų, kuriuo gabentas kalkakmenio krovinys, aptiko užkastas 52 dėžes cigarečių. Iš viso rasti 26 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų „Fest“ ir „Minsk“.

Antrą kontrabandos siuntą – dar 28 dėžes cigarečių „Fest“ – muitinės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai sulaikė pirmadienį, rugpjūčio 15–ąją, irgi 15 val. Šie rūkalai taip pat buvo paslėpti iš Baltarusijos įvažiavusiame traukinyje, vagone su dolomito kroviniu.

Iš viso pareigūnai abiejų sulaikymų metu aptiko 40 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė su mokesčiais – apie 150 tūkst. eurų.

MKT Vilniaus skyriuje dėl abiejų kontrabandos atvejų pradėti du ikiteisminiai tyrimai, jiems vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min