2019-11-25 19:40

Velniaraisčio miške pasieniečiai paguldė jaunąjį kontrabandos nešiką

Velniaraisčio miške Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai sulaikė Šalčininkų rajono gyventoją, gabenusį 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / VSAT nuotr.

Šeštadienį ryte VSAT Varėnos pasienio rinktinės G.Žagunio pasienio užkardos pareigūnai Šalčininkų rajono Mikantonių kaimo prieigose, Velniaraisčio miške, pastebėjo einantį vyrą. Ši vieta yra maždaug už kilometro nuo sienos su Baltarusija. Asmuo nešė ryšulius.

Pasieniečiai jį sulaikė. Paaiškėjo, kad 19-metis Šalčininkų rajono gyventojas gabeno 2 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

VSAT nuotr./Įvykio vietoje
VSAT nuotr./Įvykio vietoje

Vietovę patikrino kinologas su tarnybiniu šunimi. Daugiau asmenų ir daiktų neaptikta, valstybės sienos pažeidimų nenustatyta.

Šalčininkų rajono gyventojui dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinės bylos teisena. Kontrabandininkui teismas skirs baudą nuo 5200 iki 6000 eurų.

VSAT nuotr./Įvykio vietoje
VSAT nuotr./Įvykio vietoje

Įteikę šaukimą atvykti į Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmus, kur bus nagrinėjama ši byla, pasieniečiai vyrą paleido.

Cigaretės saugomos G.Žagunio pasienio užkardoje, informuoja VSAT.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą