TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Velykų ryto drama Šilutės rajone: senolis nepajėgė išgelbėti gaisre žūvančios žmonos

Gaisre žuvo žmogus
Nojaus nuotr. / Gaisre žuvo žmogus
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės rajone, Gardamo seniūnijoje, Juškaičių kaime dega namas. Gaisras dramatiškomis aplinkybėmis nusinešė moters gyvybę.

Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. 

Atvykę ugniagesiai užgesino kilusį didelį gaisrą, tačiau vieno name buvusio žmogaus gyvybės išgelbėti nesuspėjo. Geriausią šansą išgelbėti nuo mirties pagyvenusią moterį turėjo jos sutuoktinis, tačiau beveik 80 metų sutaukęs senolis dėl silpnos sveikatos nė nebandė to daryti.

15min.lt nuotr./Įvykio vietoje
15min.lt nuotr./Įvykio vietoje

Pirmasis šį gaisrą pastebėjo maždaug už 3 km nuo nelaimės vietos gyvenantis ūkininkas. Švintant vyras išėjo į kiemą šerti gyvulių ir pamatė į dangų virstančius juodus dūmus. Ūkininkas iškart nutarė važiuoti pažiūrėti, kas dedasi.

Privažiavęs sodybą vyriškis pamatė, kad gyvenamasis namas dega atvira liepsna. Neįgalus namo šeimininkas sėdėjo kieme.

Senolis iškart pasakė, kad namo viduje liko jo žmona.

Tai išgirdęs ūkininkas puolė skambinti gelbėtojams telefonu 112.

Senolis papasakojo dramatišką istoriją: kai pabudo, jis iškart pajuto gaisrą. Sunkiai vaikštantis senolis ropštėsi iš lovos ir stengėsi išeiti į lauką. Tuo metu jis matė, kaip iš kitos lovos kilo jo žmona. Tačiau senolė čia pat ir nuvirto. Suprasdamas, kad gali žūti abu, senolis laukė jos degančio namo tarpduryje, šaukdamas vardu. Tačiau moteris taip ir nepasirodė.

Suprasdamas, kad gali žūti abu, senolis laukė jos degančio namo tarpduryje, šaukdamas vardu.

Kai į nelaimės vietą netrukus atvyko ugniagesiai, liepsnos buvo apėmusios visą pastatą, perdanga jau buvo įkritusi. Gaisrą gesino trijų autocisternų ekipažai.

Apmalšinę liepsnas ugniagesiai užėjo vidun. Žuvusią moterį jie rado prie lovos. Senolė gulėjo aukštielninka ant grindų, laikydama prie veido prispaustą pagalvę.

Name buvo du dujų balionai, tačiau, laimė, jie nesprogo, ugniagesiai juos įkaitusius spėjo išnešti.

Būstas aprūpintas elektra. Tačiau sutuoktinės netekęs senolis prasitarė, kad žmona buvo uždegusi žvakę. Spėjama, kad nuo jos ir galėjo kilti gaisras.

Pasak kaimynų, Velykų rytą baisios nelaimės ištikta Juškaičių kaimo šeima turi du vaikus. Tačiau dukra gyvena Anglijoje, o sūnus – kitoje Lietuvos vietoje.

Sekmadienio rytą prie sudegusio namo bėgiojo liūdnas šeimininkų šuo.

Nelaimės priežasčių ir aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Papildyta pirmadienį: Policijos departamento atstovų pirmadienį paviešintoje svarbiausių praėjusios paros įvykių suvestinėje užfiksuota, kad balandžio 20 d. apie 6 val. Šilutės r., Juškaičių k., B.G. (gimusios 1941 m.) ir A.G. (gimusio 1936 m.) gyvenamajame name kilo gaisras, kurio metu žuvo B.G. bei sudegė pastatas. Taip pat gaisro metu sužalotas A.G., kuris dėl apsinuodijimo smalkėmis paguldytas į ligoninę. Gaisro priežastis dar nustatinėjama.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min