Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Verslininkas Ivanas Obuchovas: „Zamolskis į Jekaterinburgą atvyko užmušti manęs"

Daržovių bazės Nr.4 valdytojos Tatjanos Rusinos patikėtinis Ivanas Obuchovas
UralPolit.ru nuotr. / Daržovių bazės Nr.4 valdytojos Tatjanos Rusinos patikėtinis Ivanas Obuchovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po triukšmingo profesionalaus samdomo žudiko lietuvio Romo Zamolskio sulaikymo Jekaterinburge aiškėja vis daugiau įdomių aplinkybių. „Kilerio“ iš Lietuvos, pravarde Zamas, taikinys – Jekaterinburgo verslininkas Ivanas Obuchovas.

Rusiško portalo UralPolit.ru šaltiniai tvirtina, kad „kileris“ atvyko į Uralo sostinę tam, kad nužudytų pelningos Daržovių bazės Nr. 4 valdytojos patikėtinį, netgi kandidatu į Jekaterinburgo vadovus vadinamą Ivaną Obuchovą.

Šis vyras įvardijamas kaip įtakingos visuomeninės politinės sąjungos „Uralmaš“ įkūrėjui I.Kukoviakinui artimas asmuo.

I.Kukoviakinas – tikras daržovių bazės Nr. 4 vadovės Tatjanos Rusinos komandos lyderis.

I.Obuchovas tvirtina, kad jo nužudymą užsakė verslo konkurentai, siejami su kitos „uralmašinės“ grupuotės lyderiu Sergejumi Kurdiumovu.

Ekonominis konfliktas dėl šios 4-osios daržovių bazės, kuris ir anksčiau vyko su kriminaliniu prieskoniu, tarsi pereina į atvirą karą grėsmingos „uralmašinės“ grupuotės viduje, svarsto portalas UralPolit.ru.

„Taip, iš įvairių šaltinių aš sužinojau, kad šitas samdomas žudikas atvyko į Jekaterinburgą dėl manęs. Jei atvirai, dėl tokių naujienų esu gerokai sutrikęs. Norėčiau tik padėkoti teisėsaugai, kuri laiku reagavo ir jį sulaikė. Manau, kad užsakymas atėjo iš mūsų konkurentų konfliktinėje situacijoje dėl daržovių bazės Nr. 4“, – cituojamas R.Zamolskio taikiniu turėjęs tapti I.Obuchovas.

Rusijos kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė ieškomiausiu Lietuvos nusikaltėliu vadintą R.Zamolskį, pravarde Zamas, Jekaterinburge sulaikė rugpjūčio 19 dieną.

zamolskis
zamolskis

Įtariamojo sulaikymo operacija priminė sceną iš kovinio filmo – Zamas priešinosi ir pasidavė tik peršautas į klubą.

Sučiupus R.Zamolskį Rusijoje tapo akivaizdu, kad įtariamasis sąmoningai siekė atrodyti priešingai, nei jį piešė teisėsauginkai ir įsivaizdavo visuomenė. 2013 m. darytoje nuotraukoje R.Zamolskis užfiksuotas tarsi Rusijos stačiatikių popas – taikaus veido, užsiauginęs vešlią barzdą, pasipuošęs masyvia grandine su kryžiumi.

Paaiškėjo, kad lietuvis gyveno Sverdlovsko srities Novouralsko mieste kito asmens duomenimis, naudojosi Rusijos piliečio dokumentais. Čia jis buvo sukūręs šeimą, augino du vaikus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min