Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 26d. 15:44

Vestuvių nebus: pranešęs mylimosios šeimai apie sužadėtuves jaunuolis nuskendo Jūroje

Kriokiškiuose nuskendo jaunas vyras.
15min nuotr. / Kriokiškiuose nuskendo jaunas vyras.

Sekmadienį Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių seniūnijoje, nuskendo jaunas vyras, vos pranešęs mylimosios šeimai apie sužadėtuves su mylimąja. Šia žinia pora ir jaunosios tėvai sekmadienį nusprendė vykti pasidalinti ir su jaunojo šeima, tačiau pakeliui nusprendė atsigaivinti Jūros upėje. Čia ir nutiko skaudi nelaimė.

15min žiniomis, Kriokiškiuose nuskendo 26-erių jaunuolis.

Šeima buvo susiruošusi vykti pas vaikino tėvus. Mat švęsti būta net kelios priežastys – jaunosios motinai šeštadienį sukako 50-imt, o pora pranešė nusprendę tuoktis. Pakeliui į svečius visi nusprendė atsigaivinti karštą dieną Jūros upėje. Visi perplaukė į kitą upės pusę, o tuomet grįžo atgal – atsiliko tik širdies liga sirgęs 26-erių jaunuolis.

Perplaukęs iki vidurio, jis ėmė skęsti. Šeima reagavo nedelsdama: būsimos nuotakos tėvas šoko jo gelbėti, o jos motina vaikino link plaukė, pasiėmusi didžiulį pagalį. Vis dėlto jaunuolis panėrė ir nebeiškilo. Šioje vietoje vandens gylis – maždaug keturi metrai.

Į įvykio vietą iškviesti medikai. Kūno paieškos kiek užtruko. Vis dėlto virve su trišakiu pavyko užkabinti jauno vyro kūną ir jį ištraukti.

Temos: 2 Jūra Pagėgiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min